برش مقوا با لیزر، اوج ظرافت و دقت در طراحی

برش مقوا با لیزر

لیزر، از فناوری های به روزی است که در زمینه برش و حکاکی مقوا و کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این فناوری نوین می توان پیچیده ترین طرح ها را با بیشترین دقت و سرعت انجام داد. ظرافت طرح های ایجاد شده از دستگاه برش لیزر کاغذ و مقوا، با بازارپسندی بیشتری نیز همراه است. با توجه به مزایای برش مقوا با لیزر، کاربرد این دستگاه در مقایسه با روش های سنتی برش بسیار گسترده تر تعریف می شود. کارخانجات و صنایع مختلف برش لیزری کاغذ و مقوا را جهت افزایش فروش محصولات خود مورد استفاده قرار می دهند.

فناوری برش کاغذ و مقوا با لیزر، برگ برنده در بازار رقابت

برش کاغذ و مقوا با لیزر، از جمله فناوری های نوینی می باشد که با ایجاد طرح های پیچیده و ظریف، تنوع گسترده ای را در دنیای هنرهای کاغذی خلق کرده است. در این تکنیک، لیزر جایگزینی برای قلم هنرمندان معرفی می شود تا بتوانند آنچه در ذهن دارند، به واقعیت تبدیل نمایند. این فناوری نوین فروش بیشتر محصولات را در بازار رقابت به همراه دارد. در فناوری نوظهور برش مقوا با لیزر، پرتو نور قوی و متمرکزی روی قسمتی ازکاغذ تابانده می شود.

این پرتو، ضمن گرم کردن کاغذ، بخش مورد نظر را برش داده و جدا می کند. در نهایت، بدون ایجاد علائم سوختگی در لبه های کاغذ، برشی ظریف، دقیق و حرفه ای ایجاد می شود.

مزایای برش مقوا با لیزر

در روش های سنتی، برای برش کاغذ یا مقوا از تیغ و قیچی به همراه شابلون یا قالب هاب فلزی استفاده می شود. این روش، علاوه بر سرعت پایین، ظرافت و دقت لازم را در ایجاد برش های انجام شده ندارد. ضمن آنکه، با توجه به طرح مورد نیاز مشتری، نیاز به ساخت قالب های متفاوتی است که این موضوع باعث افزایش هزینه های کار می شود. این در حالی است که برش لیزری کاغذ و مقوا، با ویژگی های مثبتی چون سرعت بالا، دقت زیاد، ظرافت و تمیزی خروجی کار شناخته می شود. دیگر مزایای این فناوری نوین عبارتند از:

 • عدم نیاز به ساخت قالب
 • اجرای هوشمند برش و حکاکی پس از ورود طرح برش به دستگاه
 • انجام عملیات با حداقل نیروی انسانی و کاهش خطاها
 • اجرای برش به شکلی منظم، صاف و با قاعده
 • هدررفت کمتر مواد اولیه مصرفی
 • زیبایی، ظرافت و دقت ابعاد برش

کاربرد برش لیزری کاغذ و مقوا

برش لیزری کاغذ و مقوا

فناوری لیزر می تواند با طراحی الگوهایی ظریف و پیچیده، محصولاتی خلاقانه را در تزئینات دکوراتیو ایجاد کند.

امروزه، استفاده از فناوری لیزر در صنعت چاپ توانسته است با طراحی الگوهایی ظریف و پیچیده، محصولاتی خلاقانه و متنوع را ایجاد کند. یکی از پرکاربردترین متریال برای برش و حکاکی با دستگاه لیزر، مقوا و کاغذ است. فاکتورهایی چون سهولت برش و حکاکی، کیفیت بالا و صرفه جویی در وقت از جمله دلایلی است که این متریال را برای برش در دستگاه لیزر مناسب تعریف می کند. از جمله کاربردهای دستگاه برش لیزری کاغذ و مقوا می توان به ساخت موارد زیر اشاره کرد:

 • پازل های مقوایی
 • کارت دعوت و ویزیت
 • شابلون
 • هدایای تبلیغاتی
 • کارتن بسته بندی
 • استیکر کاغذی
 • استندهای آرایشی
 • جعبه های کادو و زیورآلات
 • تزئینات دکوری
 • ماکت سازی و پروژه های دانشجویی

خدمات برش لیزری کاغذ و مقوا

خدمات برش مقوا با لیزر

خدمات برش لیزری کاغذ و مقوا، ایجاد طرح هایی زیبا و حتی پیچیده را با بیشترین سرعت و دقت امکان پذیر می سازد.

برش مقوا با لیزر از فناوری های جدیدی است که جهت برش و حکاکی انواع این متریال مورد استفاده قرار می گیرد. این روش در مقایسه با روش های سنتی برش کاغذ، در کمترین زمان ممکن انجام می شود. علاوه بر این، برش های ایجاد شده بسیار دقیق و ظریف هستند. خدمات برش لیزری کاغذ و مقوا، ایجاد طرح هایی زیبا و حتی پیچیده را در انواع مختلف این متریال با بیشترین سرعت و دقت امکان پذیر می سازد.

این ویژگی دستگاه های برش لیزر، نیاز به نیروی انسانی و استفاده از روش های سنتی برش را حذف می کند. در صنایع مختلف با استفاده از این تکنولوژی به روز و فراگیر، تولید محصولات و بسته بندی های کاغذی به راحتی امکان پذیر شده است.

در مجموعه صنعتی خیام لیزر می توانید انواع خدمات لیزری غیر فلزات را با به روزترین دستگاه ها دریافت کنید. 

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره تخصصی، لطفا شماره تماس خود را در فرم وارد نمایید. همچنین می توانید با کارشناسان ما 09152159646 (خانم ظفرزاده ) و یا 09152159636 (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

قیمت برش لیزری مقوا

ارائه خدمات برش مقوا با لیزر بر اساس زمان محاسبه می شود. با توجه به تفاوت در قطر و جنس متریال مورد استفاده، این نوع قیمت گذاری خدمات، شاخص مناسبی خواهد بود. اکثر مراکز ارائه خدمات برش لیزری کاغذ و مقوا نیز این مقیاس را برای محاسبه قیمت گذاری خود مد نظر قرار می دهند. در واقع، زمان لازم (بر حسب دقیقه) جهت برش و حکاکی لیزر را مبنای محاسبه خدمات خود در نظر می گیرند. استفاده از این روش محاسباتی برای کارهای سری کاری مناسب است.

در مقابل، برای کارهای تکی برخی از مشتریان، می تواند تا حدی ابهام برانگیز باشد. علت آن است که مشتری از مدت زمان سفارش برش و حکاکی خود اطلاع دقیقی ندارد. فاکتور دیگری که در قیمت برش لیزری مقوا بر اساس زمان برای مشتریان ابهام برانگیز می باشد، میزان سرعت انجام کار است. ارائه خدمات برش مقوا با لیزر توسط برخی از متصدیان این دستگاه ها، با کم ترین سرعت در حضور مشتری انجام می شود. بر این اساس، مشتری گمان می کند که سفارش او زمان بر بوده است. در حالیکه، از مزایای خدمات برش و حکاکی لیزر، سرعت بالای دستگاه می باشد.

قیمت دستگاه برش لیزری کاغذ و مقوا

دستگاه برش لیزری مقوا از انواع دستگاه های برش غیر فلزات است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت دستگاه برش لیزری کاغذ و مقوا با توجه به ویژگی های فنی دستگاه متفاوت است. از مهم ترین این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برند دستگاه، اطمینان از عملکرد

استفاده از برندهای معتبر دستگاه برش مقوا با لیزر، بیشترین تاثیر را بر کیفیت و دقت برش دارد. بهترین برند دستگاه برش لیزر متضمن عملکرد پایدار و قابل اعتماد عملیات است. قطعا این برندها، قطعات و اجزای باکیفیتی را نیز به همراه دارند.

اجزای مختلف دستگاه، راندمان پایدار

تیوب دستگاه برش لیزر به عنوان مهم ترین قطعه در تولید اشعه یا پرتو لیزر است. این بخش باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. سایر اجزای دستگاه از جمله صفحه برش، لنز و … نیز در بررسی عملکرد بهینه برش مقوا با لیزر مهم تلقی می شوند.

قدرت دستگاه، مهم ترین ویژگی در تعیین قیمت

قیمت دستگاه برش لیزری کاغذ بر اساس قدرت آن نیز متفاوت است. دستگاه هایی با قدرت لیزر بالاتر، برای برش ضخامت های بیشتری از ورق مورد استفاده قرار می گیرند.

ابعاد صفحه کار، راهنمایی از ضایعات برش

ابعاد صفحه دستگاه برش لیزر در میزان ضایعات کار تاثیرگذار است. دستگاه های برش لیزر مقوا با ابعاد صفحه بزرگتر، قیمت بالاتری نیز دارند.

خدمات پشتیبانی، ارائه تصویر برند

خدمات پس از فروش و پیش از آن، به عنوان دو فاکتور مهم دیگر در قیمت دستگاه برش لیزری کاغذ و مقوا می باشد. برندهای معتبر ارائه دهنده فروش این دستگاه، خدمات کاملی را برای مشتریان خود فراهم می کنند.

برای استعلام قیمت دستگاه برش لیزری کاغذ و مقوا با شماره تلفن 09152159636 تماس بگیرید.

سخن آخر، پیشگام در صنعت کاغذ و مقوا با فناوری لیزر

مزایای متعدد برش مقوا با لیزر باعث شده است تا این تکنیک جایگزین ایده آلی برای روش های سنتی برش باشد. ظرافت، سرعت و دقت طرح های ایجاد شده، استفاده از خدمات برش لیزری کاغذ و مقوا را گسترش داده است. با استفاده از این فناوری نوین می توان پیچیده ترین طرح ها را در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد کرد.

برای خرید دستگاه برش لیزر کاغذ و مقوا یا دریافت خدمات آن می توانید به وب سایت خیام لیزر مراجعه کنید. در این مجموعه می توانید بهترین خدمات در حوزه برش لیزر را با اطمینان خاطر دریافت کنید.

سؤالات متداول

اهمیت استفاده از فناوری برش مقوا با لیزر چیست؟

 خدمات برش لیزری کاغذ و مقوا به دلایلی چون سرعت بالا، دقت زیاد، ظرافت و تمیزی حائز اهمیت هستند.

مهم ترین فاکتورها در قیمت دستگاه برش لیزری کاغذ و مقوا کدامند؟

برند دستگاه، ابعاد صفحه کار، خدمات پشتیبانی و اجزای مختلف دستگاه

نظرات شما

4 دیدگاه در “برش مقوا با لیزر، اوج ظرافت و دقت در طراحی

 1. مطلب بسیار مفیدی بود. تشکر از خیام لیزر

  1. khayam-laser-form گفت:

   درود بر شما

 2. بهرام گفت:

  قیمت دستگاه برش طلق نهایت دو میل؟
  اندازه ۹۰ سانت ؟ چقدر میشه

  1. khayam-laser-form گفت:

   لطفا با شماره 09152159646 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp Telegram