برش لیزر غیر فلزات, دستگاه برش لیزر

۰ تا ۱۰۰ دستگاه لیزر چرم خانگی | با برش لیزر چرم پولدار شو‍!

دستگاه برش چرم خانگی

دستگاه لیزر چرم یکی از کاربردی ترین انواع دستگاه حکاکی و برش لیزر می باشد که می توانید در کسب و کارهای کوچک و بزرگ از این دستگاه استفاده می شود. دستگاه برش لیزر چرم نام دیگری هم مثل دستگاه برش لیزر خانگی دارد. دلیل این نام گذاری سایز کوچک این دستگاه می باشد. پس یکی از روش‌های کسب درآمد و تأسیس یک کسب و کار خانگی کار با دستگاه برش چرم خانگی است.

چرم به دلیل زیبای و مقاومت بالایی که دارد بیشتر مورد توجه افراد قرار می‌گیرد. از طرفی دیگر از چرم می‌توان برای ساخت وسایل و چیز‌های متنوعی استفاده کنید‌. از آن جمله می‌توان به کیف چرم، کفش چرم، کمربند چرم، جا کلیدی و… اشاره کرد. چرم دوزی یک صنعت دستی محسوب می‌شود و از ارزش بالایی برخوردار می‌باشد. به طور کلی چرم دوزی به دو صورت صنعتی و دستی قابل اجرا است که به تقسیم بندی صنعتی آن، لیزر چرم می گویند.

معرفی دستگاه لیزر چرم خانگی

دستگاه برش چرم خانگی یکی از انواع دستگاه برش لیزر چرم است که کوچکترین نوع دستگاه‌ برش لیزر محسوب می‌شود. توان این دستگاه‌ های خانگی در حدود ۴۰ وات است. توان آن‌ها به طور معمول برای برش دادن مناسب نیست.

ناگفته نماند همان گونه که گفتیم برای برش دادن مناسب نیستند، با این وجود در شرایطی نظیر اینکه مواقعی که از تمام توان دستگاه استفاده شود، می‌توان از آن برای برش دادن ضخامت‌های خیلی کم استفاده کرد. بهتر است به این نکته یادآور شویم که کاربرد اصلی این دستگاه به منظور حکاکی بر روی چرم است.

این دستگاه دارای ابعاد کوچک و توان کمتری است. این موضوع سبب می‌شود تا هزینه مورد نیاز برای ساخت این دستگاه کاهش یپدا کند. به همین نسبت هزینه مورد نیاز برای خرید آن نیز کاهش پیدا کرده و افراد به جهت راه‌اندازی کسب و کار خانگی و حکاکی بر روی چرم می‌توانند از آن استفاده کنند.

دستگاه لیزر چرم (غیر فلزات چیتا)

قیمت دستگاه برش لیزری غیر فلزات

این دستگاه قدرتمند به عنوان بهترین دستگاه برش لیزر چرم و پارچه می باشد که قابلیت  انواع برش غیر فلزات را دارد. دستگاه لیزر چرم خانگی با توان بالا و کیفیت مثال زدنی، مثل یک ماشین پولسازی آماده خدمت به شماست! کافیست طرح های مورد نظر خود را به این دستگاه بدهید تا در کمترین زمان و بالاترین دقت (۱۰۰۰ mm/s سرعت حکاکی) و (۳۰۰ mm/s سرعت برش) طرح مورد نظر را برای شما حک و برش می دهد.

در سال‌ های گذشته که استفاده از دستگاه برش چرم خانگی رواج زیادی نداشته است، حکاکی بر روی چرم بیشتر به صورت دستی انجام می‌شده. انجام دستی حکاکی بر روی چرم برای افراد هزینه و زمان زیادی در برداشته است، اما امروزه با استفاده از دستگاه مخصوص آن حکاکی با کیفیت بیشتر و در زمان کمتری انجام می‌شود.

در این قسمت بهتر است به این نکته نیز اشاره کنیم که حکاکی بر روی چرم تنها یکی از کاربرد‌های این دستگاه است. از آن می‌توان به منظور حکاکی بر روی وسایل دیگر نظیر پارچه، نمد، فوم و… نیز استفاده کنید.

اگر قصد دارید تا از دستگاه برش برش چرم خانگی به منظور حکاکی بر روی چرم استفاده کنید، بهتر است بدانید که با این دستگاه می‌توان طرح‌های پیچیده و زیبا را به سادگی بر روی چرم نقش ببندید. کار کردن با این دستگاه هم بسیار آسان است. به این منظور بهتر است قبل از شروع کار طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و از آن طرح یک فایل داشته باشید.

سپس فایل مربوط به طرح مورد نظر را وارد دستگاه کرده، در مرحله نهایی هم چرم مورد نظر خود را در دستگاه قرار دهید تا طرح انتخابی شما با کیفیت و دقت بالایی بر روی آن حکاکی شود. این روش حکاکی بر روی چرم در مقایسه با روش‌های سنتی مزایای زیادی دارد.

در صورتی که در صنف صنایع دستی فعالیت دارید و انواع طرح های تزئینی را تولید میکنید، بهترین دستگاهی که می‌تواند در نوع کسب و کار شما به شما کمک کند دستگاه لیزر برش غیرفلزات می باشد. چرا که شما می بایست جلوی هزینه های اضافی را بگیرید و البته سرعت عمل خود را در برش انواع سطوح بالا ببرید ،پس با کمک دستگاه برش لیزر چرم می توانید به این خواسته خود برسید و هر نوع برش را با دقت بالا انجام دهید.

مزایای دستگاه برش چرم خانگی

دستگاه لیزر چرم خانگی

از جمله مزایای دستگاه لیزر چرم می‌توان به این موارد اشاره کرد که کیفیت کار در مقایسه با روش‌های سنتی بیشتر است. طرح مورد نظر با دقت زیادی بر روی چرم حکاکی می‌شود. از همه مهمتر اینکه با استفاده از دستگاه سرعت حکاکی افزایش پیدا می‌کند که این موضوع خود سبب صرفه‌جویی در وقت و انرژی می‌شود‌.

در ادامه مقاله به توضیح بیشتر در این مورد پرداختیم که از چرم می‌توانید به منظور راه‌اندازی یک کسب و کار خانگی استفاده کنید‌. خوشبختانه انروزه تجهیزات صنعتی مورد نیاز به منظور کار با چرم در ابعاد کوچکتر برای مصارف خانگی موجود هستند. از آن جمله می‌توان به دستگاه برش چرم خانگی اشاره کرد. هدف اصلی استفاده از این دستگاه حکاکی بر روی چرم است. در گذشته به منظور حکاکی بر روی چرم از روش‌های دستی استفاده می‌شده است که این روش‌ها وقت بر و هزینه‌آور بوده‌اند.

با ورود دستگاه برش لیزر چرم سرعت و دقت کار بسیار بالاتر رفته و برای حکاکی و برش آن ها بدون دخالت شخص و به شکل اتوماتیک دستگاه کار را انجام می دهد. البته دستگاه نیاز به تنظیم دارد که اپراتور دستگاه باید آن را به درستی انجام دهد. این دستگاه ها با وجود نیاز به تخصص و آشنایی، کار با آن ها پیچیده نیست و شخص در زمان کوتاهی می تواند کار با آن را یاد بگیرد. دستگاه های لیزر متعددی در بازار موجود است که خریدار با بررسی ویژگی ها و قیمت آن ها می تواند نوع مناسب آن ها را انتخاب و خریداری نماید.

در گذشته از این دستگاه ها فقط برای مشاغل و صنایع بزرگتر استفاده می شد، ولی اکنون برای کسب درآمد و با پیشرفت در تولید این دستگاه ها، در صنایع کوچکتر هم استفاده می شوند. یکی دیگر از مزایا و ویژگی های دستگاه های مذکور این است که برای نمد، پارچه، کاغذ و … کاربرد دارند و علاوه بر برش حکاکی هم انجام می دهند.

گفته می شود دستگاه برش لیزر وسیله ساده ای است ولی با همین وسیله ی ساده و با کمی خلاقیت می توان طرح های نو و خاصی به وجود آورد و با الگوی لیزر چرم طرح های زیبایی خلق نمود. از دیگر مزایای دستگاه برش لیزر چرم قابلیت متصل شدن به کامپیوتر می باشد که کار را برای مصرف کنندگان آسان تر و سریع تر نیز کرده است.

اثر برش در دستگاه لیزر چرم

باقی ماندن اثر برش

در صورتی که شما به صورت سنتی چرم را برش دهید مطمئن جای تیغ برش یا قیچی که برای برش چرم استفاده می کنید بر روی چرم باقی بماند که زیبایی برش را از بین می‌برد و شما نمی توانید این کار را به مشتری ارائه دهید. اما در صورت استفاده از دستگاه برش لیزر چرم هیچ نوع اثری از برش بر روی چند باقی می‌ماند و پارگی های که در اثر برش قیچی ایجاد می‌شود را در استفاده از دستگاه لیزر برش چرم بر روی اثر نخواهد دید می شود که رضایت مشتری در تمیز بودن و زیبا بودن طرح بدست می آید.

مشکل دیگری که در روش سنتی برای برش چرم وجود دارد این است که قیچی در برخی قسمت های برش نمیتواند به خوبی حرکت کند و ممکن است در برخی از قسمت‌ ها خطا ایجاد شود که پارگی های ناخواسته ایجاد می شود و می تواند طرح را خراب کند. اما باز هم با کمک دستگاه لیزر برش این مشکل نیز برطرف شده است چرا که دستگاه دقیقا همان طرحی را که به آن داده شده است را برش می دهد و هیچ گونه خطایی انجام نمی دهد. یکی از بهترین مزیت هایی که دستگاه برش لیزر این است که می‌تواند چرم را به صورت چند لایه برش دهد.

یعنی شما چندین لایه چرم را روی هم قرار می دهید و طرح مورد نظر که مد نظر دارید را به وسیله دستگاه لیزر برش چرم برش می دهید و فرایند برش بدون خطا انجام میشود.برش چند لایه چرم به هیچ عنوان از عهده برش های سنتی بر نمی آید و نمی توان با قیچی یا تیغ مخصوص برش چرم این کار را انجام داد.

جمع بندی

در این مقاله از خیام لیزر به توضیح بیشتر در این مورد پرداختیم که از چرم می‌توانید به منظور راه‌اندازی یک کسب و کار خانگی استفاده کنید‌. خوشبختانه امروزه تجهیزات صنعتی مورد نیاز به منظور کار با چرم در ابعاد کوچکتر برای مصارف خانگی موجود هستند.

 استفاده از دستگاه به جهت حکاکی بر روی چرم سبب شده تا حکاکی بر روی چرم با دقت و کیفیت بیشتری انجام شود، از طرفی سرعت انجام آن هم افزایش پیدا کرده است. از جمله مزایای استفاده از دستگاه برش چرم خانگی می‌توان به راندمان و بازدهی بالای آن اشاره کرد. استفاده از این دستگاه دور ریز مواد را بسیار کاهش می‌دهد. کار کردن با آن هم ساده است و می‌توانید طرح‌های زیبایی را بر روی چرم خلق کنید‌.

اگر قصد تولید لوازم چرم دارید دستگاه برش چرم لیزر به شما کمک می کند تا محصول خود را با دقت بیشتری برش دهید. همچنین این دستگاه در ساخت سریع تر محصول به شما کمک می کند. درصورتی که قصد تهیه این دستگاه از خیام لیزر را دارید می توانید با شماره ۰۵۱۳۶۰۷۲۴۵۲ تماس بگیرید.


سوالات متداول

چگونه سفارش دستگاه برش لیزر چرم بدهیم؟

درصورتی که قصد تهیه دستگاه لیزر چرم خانگی را دارید می توانید با شماره ۰۵۱۳۶۰۷۲۴۵۲ تماس بگیرید.

مزایای دستگاه برش چرم خانگی چیست؟

از جمله مزایای استفاده از دستگاه برش چرم خانگی می‌ توان به راندمان و بازدهی بالای آن اشاره کرد. استفاده از این دستگاه دور ریز مواد را بسیار کاهش می‌ دهد. کار کردن با آن هم ساده است و می‌توانید طرح‌های زیبایی را بر روی چرم خلق کنید‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *