خدمات جوشکاری co2 در مشهد

یکی از پرطرفدارترین روش های اتصالات ذوبی جوش CO2 می باشد. آیا می دانید جوشکاری co2 چیست؟ در جوش co2 از گاز دی اکسید کربن به جای گازهای بی اثر مانند آرگون استفاده می شود و به آن نوعی جوشکاری قوسی با گاز محافظ (GMAW) نیز می گویند. جوش co2 از لحاظ استحکام از جوش برق بسیار قوی تر است و با سرعت بیشتری انجام می گیرد؛ همچنین کیفیت خروجی عالی دارد. در خدمات جوشکاری co2، قوس الکتریکی به همراه گاز دی اکسید کربن به عنوان محافظ برای ایجاد اتصال مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر به دنبال دریافت خدمات جوش co2 در مشهد با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت هستید، با شماره 09159215066 تماس بگیرید.

جوشکاری CO2 چه ویژگی هایی دارد؟

جوش co2

در تفاوت جوش آرگون و co2 گفته می شود که این نوع جوشکاری، حفاظت بسیار خوبی دارد، البته که طول قوس در این روش بسیار مهم می باشد چون دی اکسید کربن به طول قوس حساس است و باید در حین انجام کار، آن را بتوانیم ثابت نگه داریم، این کار با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به بهترین حالت انجام می شود. الکترودهای روپوش شده یا تنه کار به خوبی می توانند طول قوس را حفظ کنند. در خدمات جوشکاری co2، از گرمای تولید شده توسط قوس الکتریکی DC برای ذوب فلز در ناحیه اتصال استفاده می شود. تامین حرارت در این روش با عبور جریان الکتریکی در سیم جوش انجام می شود و موجب فلز و اتصال آن خواهد شد.

کاربرد جوش co2

بیشترین کاربرد CO2 برای جوشکاری، اتصال صفحات نیمه ضخیم و نازک است. معمولا این صفحات از جنس فولاد غیر سخت می باشند. به همین دلیل خدمات جوش CO2 به راحتی با کمک دستگاه های جوشکاری برای مواردی از جنس فولاد برای خودروسازی و ساختمان سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از دی اکسید کربن باعث افزایش تلاطم حوضچه مذاب می شود و در نتیجه حباب های گاز های در داخل جوش به سطح فلز صعود می کند و قبل از انجماد از آن خارج می شود. این کار باعث تخلل کمتر در جسم خواهد شد. هرچه بتوانیم از ورود گازهای موجود در هوا مانند اکسیژن و نیتروژن جلوگیری کنیم، جوش ما از خواص شیمیایی یا فیزیکی بهتری برخوردار می خواهد بود. در صنایع خودروسازی برای تولید بدنه اتومبیل از این روش بهره می برند.

تهویه هوا باید در محل جوشکاری به طور دقیق و کامل انجام شود، چون گاز های ایجاد شده مانند ازن و مونواکسید کربن گازهای سمی می باشند.

خدمات جوشکاری co2 در مشهد

دنبال خدمات حکاکی و برش لیزری هستی؟

مجموعه خیام لیزر اینجاست تا هر خدماتی که میخوای رو با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت برات انجام بده! از حکاکی و برش پارچه گرفته تا حکاکی چوب و پلکسی!

هر سوالی درمورد خدمات دارین میتونین از کارشناس های خیام لیزر بپرسین.

ارتباط با کارشناسان خیام لیزر
09159215066

مزایای استفاده از خدمات جوشکاری co2 در مشهد

از مهمترین مزیت های جوشکاری با دی اکسید کربن، می توان به سرعت بالا، دقت و نفوذ زیاد آن اشاره کرد. از آنجایی که هنگام استفاده از سیم جوش CO2، حوضچه جوش قابل رویت می باشد، جوشکار می تواند کار خود را دقیق و سریع تر انجام دهد. در ادامه دیگر مزایای استفاده از خدمات جوشکاری co2 بیان شده است.

صرفه جویی در زمان

طراحی دستگاه جوشکاری co2 طوری انجام شده است که از یک تغذیه کننده سیم به جای تعویض الکترود استفاده می کند در نتیجه زمان کمتری را برای عمل جوشکاری نیاز داریم.

کیفیت بهتر

تنش سطحی بین دو صفحه ای که جوشکاری انجام می شود در این روش بسیار کم است و در نتیجه جوش دارای نفود و کیفیت بهتری است.

مقرون به صرفه بودن

به علت نوع گازی که در طول فرایند استفاده می شود، این نوع بسیار به صرفه بوده به همین دلیل در صنایع مختلف و مهم از آن استفاده می کنند.

در آخر، ارائه خدمات جوشکاری co2 در بالاترین کیفیت!

با توجه به مزیت های گفته شده، جوشکاری به کمک گاز دی اکسید کربن یکی از روش های رایج در اتصالات سازه های مختلف است. اگر به دنبال خدمات جوش co2 می گردید، مجموعه خیام لیزر به عنوان بزرگ ترین تولید کننده دستگاه های لیزری شرق کشور، می تواند انواع خدمات جوشکاری co2 را در بهترین کیفیت به شما ارائه دهد. مهارت، تخصص و تجربه از ویژگی های مهم متخصصان جوش خیام لیزر است که می تواند بالاترین میزان رضایت را درون شما ایجاد کند و جوشی تمیز، دقیق و حرفه ای به شما ارائه دهد.

Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp Telegram

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید. و یا می توانید با کارشناسان ما 09152159646 (خانم ظفر زاده ) و یا 09152159636 (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد