شرکت خیام لیزر به عنوان بزرگترین گروه تولیدی دستگاه های لیزری در شرق کشور، تصمیم دارد با خدمت رسانی در زمینه تعویض انواع دستگاه برش لیزر و همچنین تعمیر آن ها باری از دوش فعالان و شاغلان صنعت لیزری بردارد. اگر شما دارای کسب و کاری با دستگاه های برش لیزری هستید و قصد تعویض دستگاه خود را به علت ارتقاء شغلی، خرابی یا هر دلیل دیگری دارید می توانید به مجموعه خیام لیزر مراجعه کنید.

شرکت خیام لیزر با تکیه بر کیفیت محصولات خود و در راستای جلب رضایت مشتریان و تعامل هرچه بیشتر، طرح تعویض دستگاه برش لیزر کارکرده با نو را در دستور کار خود قرار داده است. آن دسته از مشتریان محترمی که دارای دستگاه خیام لیزر هستند و همچنین عزیزانی که دارای دستگاه های وارداتی هستند و جهت بروزرسانی و ارتقاء سیستم تولید خود، تمایل به تعویض با مدل نو را دارند می توانند برای استفاده از این طرح با واحد فروش مجموعه خیام لیزر تماس بگیرند. در این مجموعه فروش اقساطی دستگاه های لیزر نیز برای رفاه حال مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره تخصصی، لطفا شماره تماس خود را در فرم وارد نمایید. همچنین می توانید با کارشناسان ما 09152159646 (خانم ظفرزاده ) و یا 09152159636 (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد