درباره ما (شرکت خیام لیزر)

درباره ما (شرکت خیام لیزر)

شرکت توسعه فناوری خیام لیزر از سال ۱۳۹۰ و با پشتوانه سال ها حضور در عرصه صنعت کشور عزیزمان ایران شروع به فعالیت نمود. در خیام لیزر کوشیده ایم تا با بکار گیری تجارب ارزشمند گذشته و با بهره گیری از دانش روز دنیا در کنار تیم های متخصص فعال در زمینه های فنی و ساخت، فروش و خدمات پس از فروش، کارآفرینی و … و همچنین همکاری با صنایع مختلف کشور اعم از دولتی، خصوصی و به ویژه بنگاه های کوچک زودبازده، نقشی موثر در ایجاد فضاهای تازه در خلق مشاغل نو و رونق و بهـبود فـضای کسب و کار با استفاده مفید از دانش و تکنولوژی لیزر را داشته بـاشیــم. خدمات دستگاه برش لیزر را از خیام لیزر بخواهید!

امید است با تکیه بر الطاف الهی بتـوانیم در راستای پـیشبرد اهداف عـالی شـرکت کمک شایانی به رشد و پویایی صـنعت لیزر کشور بنماییم.

 

درباره ما (شرکت خیام لیزر)
درباره ما (شرکت خیام لیزر)
درباره ما (شرکت خیام لیزر)

لیزر چیست؟

برش لیزری فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش و حکاکی اجسام استفاده می‌شود و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده می‌شود. برش لیزری توسط استعمال اشعه لیزر از یک خروجی قوی بر روی اجسامی که می‌خواهند بریده شوند انجام می‌شود که قسمتی از جسم مورد نظر می‌سوزد و تصعید می‌شود و توسط فشار گاز از روی جسم پاک می‌شود. سر انجام سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد می‌شود. لیزر در صنایع مختلفی مانند صنایع نظامی، ساختمانی، هوافضا، پزشکی، آزمایشگاهی و پژوهشی، ارتباطاتی، فیزیک، شیمی و … کاربرد دارد. سهولت در به‌کارگیری، کیفیت و تمیزی محصول نهایی (عدم وجود لبه‌های اضافی در قسمت‌های برش خورده) از مزایای استفاده از برش لیزری به جای برش‌های مکانیکی و سنتی است. شرکت توسعه فناوری خیام لیزر از سال ۱۳۹۰ و با پشتوانه سال ها حضور در عرصه صنعت کشور عزیزمان ایران شروع به فعالیت نمود .