مشاوره فنی خیام لیزر

مشاوره فنی خیام لیزر

با توجه به اینکه دستگاه های لیزر با برندها و قیمت های متفاوتی در بازار موجود هستند، این امر موجب سردرگمی افراد متقاضی می شود. مشتریان معمولا در این شرایط نمی توانند بهترین تصمیم را بگیرند چون نمی دانند خرید چه نوع دستگاهی برای کسب و کار آن ها مناسب است! اگر قبل از خرید اطلاع کافی ندارید، می توانید از خدمات مشاوره فنی خیام لیزر استفاده کرده و  به صورت رایگان با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کنید.

با ما در ارتباط باشید

همکاران متخصص ما پاسخگوی سوالات شما می‌باشند

کارشناس فروش (خانم ظفرزاده): ۰۹۱۵۲۱۵۹۶۴۶

کارشناس فروش (خانم دهنوی): ۰۹۱۵۲۱۵۹۶۳۶

خدمات (آقای طیبان): 09159215066

واحد قطعات (آقای خانی) :09152563494

شماره تماس کارخانه (مشهد) :05136072452

خدمات پس از فروش (مشهد) :۰۹۱۵۲۱۵۹۶۴۶

از طریق فرم زیر می توانید انتقادات، پیشنهادات و همچنین در خواست خصوصی خود را به کارشناسان خیام لیزر ارسال فرمایید.

شبکه های اجتماعی

نمایندگی های خیام لیزر

نمایندگی قم

نشانی: قم، پلیس، نبش دور برگردان اول

نمایندگی همدان

نشانی: همدان، خیابان تختی، نبش کوچه شهید همه کسی

نمایندگی زنجان

نشانی: استان زنجان، شهرستان هیدج، شهرک صنعتی، ورودی شهرک صنعتی، پلاک ۵

دفتر فروش تهران

نشانی دفتر تهران: خیابان انقلاب، میدان فردوسی، ابتدای خیابان موسوی، پلاک ۱۸، واحد ۳

خدمات پس از فروش

مجموعه خیام لیزر بزرگ ترین تولید کننده دستگاه های لیزری در شرق کشور است. از مهم ترین مزیت های بهره مندی از خدمات شرکت خیام لیزر، می توان به دریافت ۱۰ سال خدمات پس از فروش و ۱۲ ماه گارانتی اشاره کرد. بعد از خرید هر دستگاهی، شما می توانید انواع خدمات پس از فروش خیام لیزر شامل نصب و راه اندازی محصول، آموزش کار و  تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی را دریافت کنید.

مشاوره فنی خیام لیزر

شرکت خیام لیزر خراسان دارای ۲ نوع خدمات پس از فروش می باشد که شما مشتریان محترم می توانید با توجه به نیاز خود هر یک از خدمات را دریافت نمایید. در خرید دستگاه هایی که بیشتر نیاز به خدمات پیدا می کنند، استفاده از خدمات پس از فروش دوره ای و در دستگاه هایی که نیاز به بررسی کمتری دارند، خدمات سالانه پیشنهاد می شود. به طور کلی خدماتی که خیام لیزر بعد از فروش در اختیار شما می گذارد، شامل موارد زیر است:

نصب و راه اندازی محصولات

وقتی شما محصول خود را از خیام لیزر خریداری کنید، یک کارشناس متخصص جهت هماهنگی لازم برای راه اندازی و تست سالم بودن دستگاه، به محل اعزام می شود. او موظف است بسته بندی محصول را باز نموده، سالم بودن آن را بررسی کرده و به طور کامل دستگاه را راه اندازی کند.

آموزش کار با محصول

یکی دیگر از وظایف خیام لیزر بعد از فروش، آموزش دهی به مشتریان جهت کار با دستگاه و نگهداری آن است. این آموزش توسط کارشناس متخصص بعد از نصب در اختیار شما قرار می گیرد.

تعمیر یا تعویض قطعه معیوب

تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی یکی دیگر از وظایف مجموعه است که جزو خدمات پس از فروش محصولات خیام لیزر می باشد. بدین صورت که در بازه ۱۲ ماهه گارانتی محصول، مجموعه موظف به تعمیر رایگان و تهیه قطعه خراب می باشد.

فرم درخواست خدمات

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .