همه ما تجربه خرید دستگاه هایی بدون خدمات پس از فروش  رو داشتیم و می دونم که اگه بعد از خرید مشکلی پیش بیاد کسی نیست که در کنار ما باشه.

خوشبختانه مجموعه خیام لیزر خدمات پس از فروش فوق العاده ای را به مشتری هایش ارائه می دهد تا مشتری های عزیز بعد از خرید خوب لذت یک پشتیبانی فوق العاده را هم بچشن.دستگاه های لیزر دستگاه هایی هستند که کار با آن ها نیازمند دقت زیادی است و با کوچک ترین اشتباهی ممکن است مشکلاتی رو پیش بیاورد پس اگر دوست دارید یک تیم حرفه ای در کنار شما باشد تیم خدمات پس از فروش توسعه فناوری خیام لیزر در کنار شماست.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش خیام لیزر شامل چه خدماتی می شود؟

– نصب و راه اندازی محصولات خیام لیزر

– آموزش کار با محصول

– تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی

نصب و راه اندازی محصولات

نصب و راه اندازی محصولات خیام لیزر جز خدماتی می باشد که وقتی شما محصول را خریداری کرده اید، هماهنگی لازم برای راه اندازی و تست سالم بودن دستگاه، کارشناس متخصص به محل اعزام می شود. و موظف است بسته بندی محصول را باز نموده و تست راه اندازی و سالم بودن ظاهر محصول خریداری شده را بررسی نماید.

آموزش کار با محصول

یکی دیگر وظایف خدمات پس از فروش خیام لیزر ، آموزش کار با دستگاه و آموزش نکات نگهداری دستگاه می باشد که این کار نیز توسط کارشناس متخصص بعد از نصب به شما آموزش داده می شود.

تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی

تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی یکی دیگر از وظایف مجموعه می باشد که جز خدمات پس از فروش محصولات خیام لیزر می باشد بدین صورت که در بازه ۱۲ ماه گارانتی محصول مجموعه موظف به تعمیر رایگان و تهیه قطعه خراب می باشد.

فرم درخواست خدمات

This field is for validation purposes and should be left unchanged.