خدمات پس از فروش خیام لیزر

مجموعه خیام لیزر بزرگ ترین تولید کننده دستگاه های لیزری در شرق کشور است. از مهم ترین مزیت های بهره مندی از خدمات شرکت خیام لیزر، می توان به دریافت 10 سال خدمات پس از فروش و 12 ماه گارانتی اشاره کرد. بعد از خرید هر دستگاهی، شما می توانید انواع خدمات پس از فروش خیام لیزر شامل نصب و راه اندازی محصول، آموزش کار و  تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی را دریافت کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09159215066 تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش خیام لیزر

خدمات پس از فروش

شرکت خیام لیزر خراسان دارای 2 نوع خدمات پس از فروش می باشد که شما مشتریان محترم می توانید با توجه به نیاز خود هر یک از خدمات را دریافت نمایید. در خرید دستگاه هایی که بیشتر نیاز به خدمات پیدا می کنند، استفاده از خدمات پس از فروش دوره ای و در دستگاه هایی که نیاز به بررسی کمتری دارند، خدمات سالانه پیشنهاد می شود. به طور کلی خدماتی که خیام لیزر بعد از فروش در اختیار شما می گذارد، شامل موارد زیر است:

نصب و راه اندازی محصولات

وقتی شما محصول خود را از خیام لیزر خریداری کنید، یک کارشناس متخصص جهت هماهنگی لازم برای راه اندازی و تست سالم بودن دستگاه، به محل اعزام می شود. او موظف است بسته بندی محصول را باز نموده، سالم بودن آن را بررسی کرده و به طور کامل دستگاه را راه اندازی کند.

خدمات پس از فروش خیام لیزر

دنبال خدمات حکاکی و برش لیزری هستی؟

مجموعه خیام لیزر اینجاست تا هر خدماتی که میخوای رو با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت برات انجام بده! از حکاکی و برش پارچه گرفته تا حکاکی چوب و پلکسی!

هر سوالی درمورد خدمات دارین میتونین از کارشناس های خیام لیزر بپرسین.

ارتباط با کارشناسان خیام لیزر
09159215066

آموزش کار با محصول

یکی دیگر از وظایف خیام لیزر بعد از فروش، آموزش دهی به مشتریان جهت کار با دستگاه و نگهداری آن است. این آموزش توسط کارشناس متخصص بعد از نصب در اختیار شما قرار می گیرد.

تعمیر یا تعویض قطعه معیوب

تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی یکی دیگر از وظایف مجموعه است که جزو خدمات پس از فروش محصولات خیام لیزر می باشد. بدین صورت که در بازه 12 ماهه گارانتی محصول، مجموعه موظف به تعمیر رایگان و تهیه قطعه خراب می باشد.

فرم درخواست خدمات

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp Telegram

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید. و یا می توانید با کارشناسان ما 09152159646 (خانم ظفر زاده ) و یا 09152159636 (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد