بهترین خدمات برش لیزری پارچه

برش پارچه با لیزر یکی از تمیزترین روش های برش قماش است که با استفاده از بهترین دستگاه های لیزری توسط شرکت خیام لیزر انجام می شود. شما می توانید بهترین خدمات برش لیزری پارچه را از این مجموعه دریافت کنید. برش پارچه با جدیدترین سیستم های برش لیزری در تیراژهای بالا در نهایت سرعت و دقت، وجه تمایز خیام لیزر است!

اگر به دنبال دریافت این خدمات هستید، می توانید با کارشناسان مجموعه (09159215066) تماس بگیرید.

انواع خدمات برش لیزری پارچه

کاربرد بسیار وسیع انواع پارچه در صنایع مختلف باعث می شود نیاز به خدمات برش لیزری پارچه بیش از پیش احساس شود . از مهم ترین کاربردهای برش پارچه با لیزر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • برش الگوهای متنوع و پیچیده برای تولید انواع پوشاک
 • تولید روکش‌ های صندلی خودرو
 • تولید عروسک های پارچه ای
 • برش پارچه‌ لیزری رومبلی و روتختی برای استفاده در صنعت دکوراسیون
 • برش چرم های طبیعی و مصنوعی برای تولید کیف و کفش
 • تولید اکسسوری های مختلف پارچه ای مانند دستبند، جاسوئیچی و کمربند
 • ایجاد طرح لوگوی برند روی محصولات پارچه ای با دستگاه فایبر مارکینگ
 • برش لیزری پارچه های نمدی برای تولید انواع رومیزی و منسوجات تزیینی
 • برش طرح های خاص و پیچیده با ظرافت بالا با دستگاه لیزر پارچه
بهترین خدمات برش لیزری پارچه

دنبال خدمات حکاکی و برش لیزری هستی؟

مجموعه خیام لیزر اینجاست تا هر خدماتی که میخوای رو با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت برات انجام بده! از حکاکی و برش پارچه گرفته تا حکاکی چوب و پلکسی!

هر سوالی درمورد خدمات دارین میتونین از کارشناس های خیام لیزر بپرسین.

ارتباط با کارشناسان خیام لیزر
09159215066

مزایای برش پارچه با لیزر

همان طور که مطلع هستید، می‌ توان در تیراژ بالا و به صورت انبوه اقدام به برش پارچه با لیزر کرد و البته دقت و ظرافت بسیار در این زمینه یکی از مزایا در نظر گرفته می شود. فرایند لیزر برش پارچه ها با کمک دستگاه مخصوص نیز با سرعت عمل زیادی انجام می شود. در روش های سنتی با استفاده از ابزار دستی، میزان زیادی از پارچه دور ریز شده و لبه های متریال های حساس تر ریش ریش  و خراب می شدند که در کیفیت محصول نهایی بسیار تاثیرگذار بود. حال آن که با استفاده از دستگاه برش لیزر پارچه به هیچ جا آسیبی نرسیده و برش بسیار تمیزی ایجاد می گردد.

یکی از کارایی های جذاب استفاده از انواع دستگاه لیزر پارچه در زمینه محصولات پارچه ای، سفید کردن سطح پارچه های جین بدون استفاده از مواد شیمیایی برای سنگ شور کردن آن هاست.

برش طرح های خاص

برش طرح های خاص - دستگاه برش لیزر پارچه

در پارچه های زنانه برخی از طرح‌ ها هستند که به راحتی نمی توان آن ها را با دست برش داد و نیاز به ظرافت بالایی دارند که می توان به کمک دستگاه برش لیزر پارچه این برش را انجام داد و این دستگاه توانایی زیادی در طراحی طرح های ظریف دارد. البته اگر قصد ثبت نوشته بر روی اجسام را دارید از دستگاه فایبر مارکینگ هم می توان استفاده کرد.

ترفندهای خاص برش پارچه با دستگاه لیزر خیام لیزر

استفاده از دستگاه های برش لیزر پارچه ترفندهای خاص خود را دارد که در کیفیت محصول نهایی بسیار تاثیرگذار است. نحوه لیزر برش پارچه برای تمام انواع متریال آن یکسان نیست و هر کدام باید با رعایت نکات خاص بریده شود. این ترفندهای مهم شامل موارد زیر می باشد.

 • برای سلامت جانی اپراتور، از به کارگیری متریالی مانند وینیل جلوگیری گردد. زیرا این ماده گاز هیدروکلریک تولید می کند که سلامتی انسان را به خطر می اندازد.
 • در صورتی که جنس پارچه شما پلی استر است، باید از کاغذهای روغنی کمک بگیرید تا برش تمیزی با استفاده از دستگاه برش لیزر پارچه ایجاد گردد.
 • جنس پارچه نباید از ابریشم نازک یا توری باشد زیرا امکان سوراخ شدن آن ها هنگام برش لیزر پارچه زیاد است.
 • زمانی که با دست فرایند برش پارچه ها را انجام می دهید ممکن است پارچه ها جابجا شوند و کار برش خراب شود ولی با کمک دستگاه برش لیزر پارچه به دلیل مجهز بودن به مکنده این اتفاق نمی افتد و فرایند برش با دقت بالا انجام می شود. البته باید توجه داشته باشید که مکنده زمان استفاده از دستگاه برش لیزر روشن باشد.

ویدئو کار دستگاه برش لیزر پارچه

 

نمونه کار برش پارچه طرح مزونی با لیزر

با کمک دستگاه برش و حکاکی لیزر به راحتی می توان طرح های مزونی و پیچیده را روی پارچه ایجاد کرد.

 

خیام لیزر ارائه دهنده بهترین خدمات برش لیزری پارچه

مجموعه خیام لیزر در کنار ارائه انواع خدمات برش لیزری بر روی متریال های مختلف غیرفلزی و فلزی، دستگاه هایی با کیفیت بالا تولید می کند. شما می توانید برای دریافت خدمات یا خرید دستگاه با کارشناسان مجموعه (09159215066) تماس بگیرید.

Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp Telegram

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید. و یا می توانید با کارشناسان ما 09152159646 (خانم ظفر زاده ) و یا 09152159636 (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد