کاربرد برش لیزر در صنعت تبلیغات چیست؟

کاربرد برش لیزر در صنعت تبلیغات

در دنیای خلاق و رو به پیشرفت صنعت تبلیغات، استفاده از فناوری برش لیزر نقش مهمی ایفا کرده است. با کمک این فناوری محصولات تبلیغاتی با بهترین کیفیت ممکن تولید می شوند. امروزه با حضور دستگاه های برش لیزر، پیچیده ترین طرح های رایانه ای در متریال های فلزی و غیر فلزی امکان پذیر شده است.

با کاربرد برش لیزر در صنعت تبلیغات دیگر دقت پایین روش های سنتی برای تولید طرح های دقیق و پیچیده را شاهد نیستیم؛ ضمن اینکه می توان تولید انبوه محصولات در کمترین زمان را تجربه کرد. با توجه به اهمیت این فناوری در بازارپسندی محصولات، فعالین صنعت تبلیغات می توانند با خرید دستگاه برش لیزر تحولی عظیم در سبک کسب و کار خود ایجاد کنند.

مهم ترین موارد کاربرد برش لیزر در صنعت تبلیغات

استفاده ار روش های سنتی دیگر پاسخگوی تولید محصولات در عرصه تبلیغات نیست. در دنیای پررقابت امروزی، خلاقیت در طراحی این محصولات فاکتوری مهم در رونق کسب و کارهاست؛ این هدف با فناوری برش لیزر فراهم شده است. کاربرد برش لیزر در صنعت تبلیغات به ویژه در پردازش فلزات و آلیاژهای مختلف می تواند محصولاتی باکیفیت و ظرافت تولید و عرضه  بازار کند.

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره تخصصی، لطفا شماره تماس خود را در فرم وارد نمایید. همچنین می توانید با کارشناسان ما 09152159646 (خانم ظفرزاده ) و یا 09152159636 (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ساخت استند برای ارائه بهتر محصول یا خدمات

استندها یکی از ابزارهای تبلیغاتی هستند. استفاده از فناوری برش لیزر در ساخت استندها محصولاتی با طراحی های متنوع تر و باکیفیت تر ارائه بازار می کند. کسب و کارهای مختلف با استفاده از انواع استندهای ساخته شده با برش لیزری می توانند سبکی جذاب را برای ارائه خدمات یا محصولات خود ارائه دهند.

ساخت بج سینه

بج سینه نشان یا لوگویی از نهاد یا شرکت برای معرفی اعضای آن است که بیشتر در  همایش ها و نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. با حضور فناوری برش لیزر در صنعت تبلیغات این محصولات را می توان به طور انبوه و مطابق با سلیقه مشتریان تولید کرد. با تجهیزات پیشرفته نرم افزاری در دستگاه های برش لیزر طراحی و برش انواع آرم و نوشته در این بخش از محصولات تبلیغاتی به راحتی امکان پذیر شده است.

حکاکی فلزات برای ساخت پلاک و پنل

 فناوری برش لیزر، حکاکی روی فلزات با هدف ساخت پلاک و پنل های تبلیغاتی را فراهم کرده است. با استفاده از این فناوری امکان حکاکی نقوش پیچیده و متن های مختلف بر روی پلاک ها وجود دارد. حکاکی ظریف ترین طرح ها و انجام این عملیات با کنتراست های مختلف از دیگر مزایای برش لیزر در این بخش از صنعت حاضر است.

برش لیزر و حکاکی تندیس برای ارائه طرح های خاص

یکی دیگر از موارد کاربرد برش لیزر در صنعت تبلیغات، برش لیزر و حکاکی انواع تندیس و لوح تقدیر است. ورق های فلزی به عنوان متریال پایه در ساخت این محصولات تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. تجهیزات پیشرفته دستگاه های برش لیزر برای برش این متریال ها، تولید انواع تندیس های قدردانی، مذهبی، ملی و … را با بهترین کیفیت فراهم می کند.

حکاکی لیزری هدایای تبلیغاتی جهت معرفی بهتر برند

حکاکی لیزری جاکلیدی

هدایای تبلیغاتی یکی از موثر ترین روش های جذب مشتری هستند. استفاده از دستگاه برش و حکاکی لیزری تنوع گسترده ای در تولید این هدایا از نظر طراحی و متریال کاربردی ایجاد کرده است. با ماندگاری تبلیغات روی این سبک از هدایا می توان تاثیر شگرفی در ذهن مشتریان ایجاد کرد.

از مهم ترین کاربردهای حکاکی لیزری هدایای تبلیغاتی می توان به این موارد اشاره کرد:

 • حکاکی طرح های متنوع بر روی سررسید، سالنامه یا دفترچه های تلفن
 • حکاکی کیف یا ساک های دستی
 • حکاکی خودکار و روان نویس
 • حک زیر لیوانی، فلاسک، ماگ
 • حکاکی جاکلیدی
 • حک برند روی گارد موبایل و پاوربانک
 • حک لوگو بر روی تبلت، پد موس، فلش مموری
 • حک روی ساعت رومیزی، دیواری
 • حکاکی روی فندک، کمربند

حکاکی لیزر جعبه های چوبی

حکاکی و برش لیزر روی چوب از دیگر مواردی است که در صنعت تبلیغات به شدت کاربرد دارد. ساخت این جعبه ها در مدل ها و ابعاد مختلف با کاربری هایی متنوع تعریف می شود: جعبه ساعت، جواهرات، خودکار، عینک، دستمال کاغذی و … برخی از انواع این بخش از محصولات تبلیغاتی هستند. برش و حکاکی لیزر جعبه های چوبی می تواند طرح هایی متنوع و چشم نواز از آنها را روانه بازار کند.

برش لیزری کارت ویزیت، ماندگاری برند در ذهن مشتری

کارت های ویزیت یکی از ابزارهای تبلیغاتی اثرگذار در جذب مشتری و بازاریابی هستند. ظرافت، زیبایی و خلاقیت در طراحی این کارت ها از مهم ترین نکات در ماندگاری یک برند در ذهن مشتری است. کاربرد دستگاه برش لیزر در صنعت تبلیغات این ویژگی را برای صاحبان کسب و کارها فراهم کرده است.

  طراحی متمایز و خلاقانه در ساخت لوگو

حکاکی لوگو از کاربردهای برش لیزر در صنعت تبلیغات

فناوری برش لیزر یک راهکار خلاقانه و متمایز در ساخت لوگو یا آرم کسب و کارهاست. با استفاده از دستگاه برش لیزر می توان متریال های متنوعی از جمله پلکسی، فلز، چرم و چوب و …  را در طرح هایی متنوع و مدرن برش داد.

اهمیت استفاده از فناوری برش لیزر در محصولات تبلیغاتی

 • با حضور فناوری برش لیزر در این صنعت طرح های رایانه ای و گرافیکی متنوع با بیشترین دقت و سرعت برش داده می شوند. اشعه لیزر در دستگاه های برش لیزری با بیشترین دقت روی سطح متریال تابانده می شود و در نهایت برش هایی باکیفیت را ایجاد می کند.
 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا و قدرتمندترین انواع نرم افزار طراحی برای برش لیزر باعث شده است که سیستم عامل این دستگاه ها بهترین چیدمان را در طرح های برش پیشنهاد دهند. این ویژگی هدررفت متریال را به حداقل ممکن می رساند.
 • کاهش هزینه و افزایش راندمان کار از دیگر مزایای کاربرد برش لیزر در صنعت تبلیغات است. با وجود دستگاه های برش لیزر نیازی به قالب گیری برای برش متریال نیست.
 • کاربری آسان و عملکردی کاربرپسند در این دستگاه باعث می شود تا ضمن یک آموزش اولیه به راحتی بتوان از آن استفاده کرد. کاربران می توانند با توجه به جداول مربوط به هر متریال انواع محصولات مدنظر خود را تولید کنند.

برندسازی در کسب و کار با برش لیزر در محصولات تبلیغاتی

تبلیغات بخش مهم و ضروری برای معرفی یک کسب و کار به جامعه هدف است. با افزایش تقاضا و بزرگ شدن این صنعت، نیاز به خلاقیت و نوآوری در آن بیش از پیش احساس می شود. در حال حاضر، کاربرد برش لیزر در صنعت تبلیغات این خلاقیت را به ارمغان آورده است. تجهیزات پردازشی پیشرفته و افزایش توان لیزر این صنعت را متحول کرده است. انعطاف پذیری بالای دستگاه در برش انواع متریال و طرح، کاهش هزینه تولید و خطای انسانی و افزایش جذابیت محصول برخی از مواردی هستند که این فناوری را در صنعت حاضر ماندگار کرده اند.

گروه صنعتی خیام لیزر با تجربه چند ساله در زمینه تولید و فروش دستگاه های برش لیزر، مناسب ترین نوع دستگاه را در صنعت مورد نظر به شما معرفی می کند.

سوال متداول

برش لیزر در چه بخش هایی از صنعت تبلیغات کاربرد دارد؟

ساخت بج سینه، تندیس و لوح تقدیر، کارت ویزیت، لوگو، حکاکی لیزری هدایای تبلیغاتی و جعبه های چوبی

مزیت استفاده از برش لیزری در محصولات تبلیغات چیست؟

به حداقل رساندن هدررفت متریال، ظرافت بالای برش و حکاکی، قابلیت برش طرح ها یپیچیده و اجرای طرح های گرافیکی با ببیشترین سرعت و کیفیت

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp Telegram