توسعه فناوری خیام لیزر

Khayam Laser Technology Developoment

برش لیزری فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش و حکاکی اجسام استفاده می‌شود و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده می‌شود . برش لیزری توسط استعمال اشعه لیزر از یک خروجی قوی بر روی اجسامی که می‌خواهند بریده شوند انجام می‌شود که قسمتی از جسم مورد نظر می‌سوزد و تصعید می‌شود و توسط فشار گاز از روی جسم پاک می‌شود . سر انجام سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد می‌شود . لیزر در صنایع مختلفی مانند صنایع نظامی، ساختمانی، هوافضا، پزشکی، آزمایشگاهی و پژوهشی، ارتباطاتی، فیزیک، شیمی و … کاربرد دارد. سهولت در به‌کارگیری، کیفیت و تمیزی محصول نهایی (عدم وجود لبه‌های اضافی در قسمت‌های برش خورده) از مزایای استفاده از برش لیزری به جای برش‌های مکانیکی و سنتی است. شرکت توسعه فناوری خیام لیزر از سال 1390 و با پشتوانه سال ها حضور در عرصه صنعت کشور عزیزمان ایران شروع به فعالیت نمود .

تاریخچه خیام لیزر

شرکت توسعه فناوری خیام لیزر از سال 1390 و با پشتوانه سال ها حضور در عرصه صنعت کشور عزیزمان ایران شروع به فعالیت نمود. در خیام لیزر کوشیده ایم تا با بکار گیری تجارب ارزشمند گذشته و با بهره گیری از دانش روز دنیا در کنار تیم های متخصص فعال در زمینه های فنی و ساخت ، فروش و خدمات پس از فروش ، کارآفرینی و … و همچنین همکاری با صنایع مختلف کشور اعم از دولتی ، خصوصی و به ویژه بنگاه های کوچک زودبازده ، نقشی موثر در ایجاد فضاهای تازه در خلق مشاغل نو و رونق و بهـبود فـضای کسب و کار با استفاده مفید از دانش و تکنولوژی لیزر را داشته بـاشیــم. امید است با تکیه بر الطاف الهی بتـوانیم در راستای پـیشبرد اهداف عـالی شـرکت کمک شایانی به رشد و پویایی صـنعت لیزر کشور بنماییم.

در خیام لیزر کوشیده ایم تا با بکار گیری تجارب ارزشمند گذشته و با بهره گیری از دانش روز دنیا در کنار تیم های متخصص فعال در زمینه های فنی و ساخت ، فروش و خدمات پس از فروش ، کارآفرینی و … و همچنین همکاری با صنایع مختلف کشور اعم از دولتی ، خصوصی و به ویژه بنگاه های کوچک زودبازده ، نقشی موثر در ایجاد فضاهای تازه در خلق مشاغل نو و رونق و بهبود فـضای کسب و کار با استفاده مفید از دانش و تکنولوژی لیزر را داشته باشیم. امید است با تکیه بر الطاف الهی بتـوانیم در راستای پـیشبرد اهداف عالی شرکت کمک شایانی بــه رشد و پـویایی صنعت لـیزر کشور بنماییم.

کمک می خواهید؟ کلیک کنید