توسعه فناوری خیام لیزر

Khayam Laser Technology Developoment

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش عبارتست از تعهدی که شرکت ها برای پاسخ گویی به پشتیبانی مشتریان و در یک دوره زمانی خاص ارائه می کنند.

از آنجاییکه مشتری جایگاه ویژه ای در خیام لیزر دارد و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت و به موقع  باعث ایجاد رضایت در مشتری می گردد ، کوشیده ایم تا فروش آغاز تعهدمان باشد و از همین رو مدیران شرکت نگاه ویژه ای به خدمات پس از فروش دارند .

اعلام خرابی و درخواست سرویس کار

خدمات ما منحصر به مشتریان خیام لیزر نیست ، بلکه تمامی دارندگان دستگاه های حکاکی و برش لیزر در هر نقطه از ایران عزیزمان عضوی از خانواده با شکوه خیام لیزر هستند .

در صورت بروز ایراد در دستگاه کافیست با درج اطلاعات مورد نیاز در این قسمت منتطر سرویس کاران متخصص و کارآزموده ما باشید .

 

تمدید مدت گارانتی دستگاه

گارانتی نوعی خدمات پس از فروش می باشد که این امکان را برای خریدار فراهم می کند که اگر در مدت زمان مشخصی پس از خرید ، محصول دچار عیب و یا خرابی شد ، بتواند کالای مورد نظر را تعمیر یا جایگزین کند .

تمام اعضاء خانواده بزرگ خیام لیزر می توانند پس از پایان مدت گارانتی یکساله دستگاه با تمدید سرویس گارانتی ، سلامتی دستگاه خود را به ما بسپارند .

 

درخواست خدمات دوره ای سالیانه

ارائه خدمات به موقع با استفاده از قطعات اصلی و قیمت مناسب نقطه عطف شرکت توسعه فناوری خیام لیزر در سرویس دهی به تمامی دارندگان دستگاه های لیزر غیر فلزات در سراسر کشور می باشد .

دارندگان محترم دستگاه و فعالان عزیز در زمینه خدمات حکاکی و برش لیزر می توانند در کمتر از یک دقیقه و با تکمیل فرم زیر صاحب کارت خدمات دوره ای سالیانه شوند .

 

درخواست سرویس بازسازی کامل دستگاه

از آنجاییکه کار را باید به کاردان سپرد و با توجه به اینکه خیام لیزر را به عنوان تولید کننده دستگاه برش لیزر با کیفیت داخلی می شناسند ، بهتر است که اورهال و بازسازی کامل دستگاه هایمان را به مهندسین کارآزموده شرکت توسعه فناوری خیام لیزر بسپاریم .

 

 

کمک می خواهید؟ کلیک کنید