انواع خدمات جوشکاری آرگون

امروزه با پیشرفت علم، جوش دادن فلزات با روش های مختلفی مانند جوش آرگون، جوش co2 و … انجام می شود. یکی از رایج ترین روش های جوشکاری، جوش آرگون است. آیا می دانید جوش آرگون چیست؟ در این روش، از گاز آرگون برای اتصال دادن فلزات استفاده می شود. argon، گازی غیرسمی است که مقدار کم آن در اتمسفر زمین وجود دارد. خدمات جوشکاری آرگون به دلیل عدم وجود دود و جرقه در ناحیه جوشکاری، با کیفیت بالایی انجام می شود، البته مهارت متخصص نیز بر نتبجه کار می افزاید.

اگر به دنبال مجموعه ای برای دریافت خدمات جوشکاری آرگون با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت هستید، با شماره ۰۹۱۵۲۱۵۹۶۳۶ یا ۰۵۱۳۶۵۱۶۱۶۱ تماس بگیرید.

خدمات مختلف جوشکاری آرگون

در خدمات جوشکاری آرگون، هدف اتصال دائمی اشیا مانند فلز، کامپوزیت، سرامیک و پلیمر به یکدیگر است. فرایند جوشکاری به منظور اتصال دائمی قطعات فلزی یا غیرفلزی و با استفاده از روش های ذوبی یا غیر ذوبی انجام می شود. امروزه خدمات جوشکاری آرگون تنها شامل فضاهای صنعتی نمی شود. شما می توانید با استفاده از این روش جوشکاری انواع آلیاژ مانند مس، استیل، برنج، آلومینیوم و … را به یکدیگر جوش دهید. در جوشکاری آرگون (GTAW)، ترکیبات مختلفی مثل جوش آرگون استیل، جوشکاری آلومینیوم با آرگون و بسیاری از ترکیبات دیگر نیز امکان پذیر است.

جوشکاری آرگون برای جوشکاری فلزات و آلیاژهای مهم صنعتی مانند فولادهای کربنی، زنگ نزن، کم آلیاژ و آلومینیوم، تیتانیوم و ورق های بسیار نازک نیز انجام می شود.

استفاده از خدمات جوش آرگون در صنایع مختلف

جوش آرگون یکی از مهم ترین روش های جوشکاری است که در صنایع مختلفی مانند نظامی، دریایی، هوایی و بسیاری از صنایع دیگر کاربرد دارد. برای جوشکاری فلزات با ضخامت های مختلف مانند فلزات سخت، آهنی و غیر آهنی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید صفحات نازک آلومینیوم را با استفاده از آن جوش کنید همچنین در این نوع جوشکاری لوله های تحت فشار به همجوش داده می شوند.

انواع خدمات جوشکاری آرگون با بهترین کیفیت توسط متخصصین ماهر در مجموعه خیام لیزر ارائه می شود.

هزینه خدمات جوش آرگون

قیمت خدمات جوش آرگون با توجه به فاکتورهای معرفی شده، متغیر است:

  • میزان متریال بکار رفته در جوشکاری
  • تعداد اتصالات
  • تعداد نیروی انسانی
  • مدت زمان انجام کار
  • برآورد هزینه الکترودها

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید. و یا می توانید با کارشناسان ما ۰۹۱۵۲۱۵۹۶۴۶ (خانم ظفر زاده ) و یا ۰۹۱۵۲۱۵۹۶۳۶ (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*" indicates required fields

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره ۰۵۱۳۶۰۷۲۴۵۲ (دفتر فروش) و ۰۵۱۳۶۵۱۶۱۶۱ (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*" indicates required fields

نهایت دقت و سرعت در خدمات جوشکاری خیام لیزر!

جوشکاری آرگون در کنار دانش لازم، نیازمند مهارت و تجربه می باشد. به عبارتی انجام خدمات جوشکاری آرگون نیاز به تخصص دارد و هر کسی نمی تواند از عهده آن برآید. اگر قصد دریافت انواع خدمات جوش آرگون را دارید، می توانید با مشاوران مجموعه خیام لیزر در ارتباط باشید.

چگونه خدمات جوشکاری آرگون را دریافت کنیم؟

برای دریافت خدمات جوش آرگون می توانید با شماره کارشناسان مجموعه خیام لیزر ۰۵۱۳۶۵۱۶۱۶۱ تماس بگیرید.

آیا جوشکاری در تعداد بالا انجام می شود؟

در مجموعه خیام لیزر، انواع خدمات جوشکاری آرگون با شرایط مختلف انجام می شود.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید. و یا می توانید با کارشناسان ما 09152159646 (خانم ظفر زاده ) و یا 09152159636 (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*" indicates required fields

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*" indicates required fields

Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp Telegram