مقالات

بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد

خدمات لیزر مشهد

بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد کدام شرکت است؟ خدمات لیزر مشهد کجا معتبر است؟ برش لیزر در مشهد کجا انجام می شود؟
امروزه برای تولید در صنایع مختلف نیاز به عملیات حکاکی و یا برش بیشتر احساس می شود. درگذشته برای حکاکی و برش از دستگاه های ساده استفاده می کردند و یا اینکه به صورت دستی انجام می دادند. اما در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی لیزر افراد می توانند با استفاده از دستگاه برش لیزر طرح های مورد نظر خود را پیاده سازی کنند و به این ترتیب کسب و کار خود را رونق بخشند.

در واقع می توان گفت که یک دستگاه برش لیزر به تولیدکنندگان کمک می کند که طرح های لیزر متنوعی را بر روی متریال مختلفی مانند فلزات، پلکس گلاس، چوب، کریستال، سرامیک، پارچه با بالاترین میزان دقت و سرعت را تولید نمایند. از این رو این دستگاه می تواند کاربردهای بسیاری داشته باشد.

شرکت های مختلفی نیز راه اندازی شده اند که خدمات برش لیزری را ارائه می دهند که می توانید کارهای خود را به آن بسپارید. اگر می خواهید با بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد و خدمات برش لیزر فلزات در مشهد بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

تکنولوژی برش لیزری در مشهد

پیش از آنکه به معرفی بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد بپردازیم بهتر است که با تکنولوژی برش لیزری و نحوه عملکرد و کاربردهای آن بیشتر آشنا شوید.

برش لیزری در واقع فناوری است که در آن برای برش اجسام مختلف از اشعه لیزر استفاده می شود. این فناوری در زمینه های مختلف صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. برش لیزری از طریق استعمال اشعه لیزر از یک خروجی قوی لیزر بر روی اشیا و اجسامی که می خواهید بر روی آن ها کار کنید و بریده شوند انجام می گیرد.

به این ترتیب بخشی از جسم مد نظر شما آب شده یا بریده می شود و یا اینکه می سوزد و توسط فشار گاز از روی سطح جسم پاک می گردد. دستگاه برش لیزری صنعتی در صنایع مختلفی کاربرد دارد و امروزه استفاده از آن بسیار افزایش یافته است. یکی از کاربردهایی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، لیزر کفش می باشد که می توان آن را انقلابی در صنایع کفش سازی بیان کرد.

با توجه به اهمیت دستگاه های برش لیزر و احساس نیاز به آن ها در صنایع مختلف شرکت خیام لیزر از سال ۱۳۹۰ با تشکیل تیمی مختصص از مهندسین با تجربه و مهارت و جوانان با استعداد کشور  و استفاده از بهترین متریال فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه دستگاه های برش لیزر به صورت تخصصی آغاز نمود و خدمات متنوعی مانند برش لیزر، جوش لیزر، حکاکی لیزر، جوش CO2 و آرگون، رنگ کوره و خم و گیوتین عرضه نمود تا بتوانند به این ترتیب ضمن کارآفرینی گامی در جهت پیشرفت و توسعه صنایع و ارتقا کیفیت تمامی محصولات مرتبط با برش های لیزری بردارد و به هموطنان خود خدمت کند.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید

"*" indicates required fields

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید

"*" indicates required fields

تفاوت های دستگاه برش لیزری خیام لیزر با سایر شرکت ها و روش های سنتی

بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد

امروزه استفاده از روش های سنتی عمدتاً منسوخ شده است و کمتر کسی از آن ها برای برش استفاده می کند. در واقع مزایای بی نظیر برش لیزری موجب روی آوردن افراد به استفاده از این تکنولوژی جدید شده است. ویژگی های منحصر به فرد دستگاه ها و خدمات لیزری خیام لیزر نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات لیزری موجب متفاوت بودن آن ها شده است.

به همین دلیل خیلی از صاحبان کسب و کارهای صنعتی پروژه های خود را به شرکت خیام لیزر می سپارند.از جمله برتری های تکنولوژی و دستگاه برش لیزر مثل دستگاه برش پلکسی نسبت به روش های سنتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • در هنگام استفاده از روش برش لیزری میان قطعه و ابزار برش هیچ گونه تماسی وجود ندارد.
 • دستگاه های برش لیزری فلزات و غیر فلزات تولید این مجموعه دارای سرعت و دقت بالاتری نسبت به روش سنتی است.
 • فرآیند برش لیزری در دستگاه های خیام لیزر بدون لرزش های جانبی و سر و صدا انجام می شود.
 • دستگاه های این برند دارای امنیت بسیار بالایی است، در نتیجه با استفاده از آن وقوع حادثه در محیط های کارگاهی به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می کند.
 • با توجه به توان و دقت بالای دستگاه های برش لیزر برند خیام لیزر تولید قطعات با دقت بیشتری انجام می شود که رضایت مشتریان و جذب مشتریان بیشتر را در پی خواهد داشت.

خدمات برش لیزر فلزات مشهد

بهترین شرکت خدمات برش لیزر در مشهد یا همان خیام لیزر که عملیات و خدمات برش لیزر فلزات مشهد را به شکل زیر و با کمک نیروهای مختصص و با تجربه خود و استفاده از برترین دستگاه ها و تجهیزات انجام می دهد که موجب تمایز و برتری آن نسبت به سایر فعالان این حوزه شده است.

همانطور که می دانید دستگاه برش لیزری کاربردهای فراوانی دارد و از آن برای برش فلزات، پلاستیک، چوب، سوراخ کاری، محاسبه فاصله، علامت زنی و … استفاده می کنند. در این دستگاه نوری که توسط لیزر تولید می شود را با استفاده از یک عدسی در یک نقطه متمرکز می کنند و درزمانی کوتاه تر از یک ثانیه حرارت بسیار بالای تولید شده موجب برش قطعات می شود.

مسیر نور لیزر با استفاده از آینه ها کنترل می شوند و به کمک دستگاه های لیزر CNC می توان لیزر را در جهات مختلف به راحتی حرکت داد. با استفاده از این مکانیزم و سیستم می توان با دقت و سرعت خیلی بالا و کمترین میزان خسارت حرارتی و قیمتی قطعات مورد نظر را به شکل دلخواه برش داد.

هنگامی که عملیات برش کاری با استفاده از گاز و اکسیژن صورت می گیرد به علت سوختن اکسیژن حرارت خیلی زیادی تولید می شود که موجب تغییر فرم قطعات می شود. این در حالی است که در برش لیزری با توجه به تبخیر و یا آب شدن ماده عملیات برش کاری با سرعت خیلی بالاتر انجام شده و هیچ گونه تغییر شکلی در قطعات ایجاد نمی شود.

فوتون های لیزر در کنار یکدیگر و در یک راستا حرکت می کنند و دقیقاً در یک لحظه و نقطه به جسم و محل موردنظر برخورد می کنند. این فوتون ها دارای طول موج لیزر معین و طیف نور مشخصی هستند، در نتیجه نوری که لیزر تولید می کند به شکل خیلی باریک و موازی موجب برش یک جسم با استفاده از لیزر می شود. دقت بسیار بالا دستگاه های برش لیزر این مجموعه موجب شده که محصولات نهایی کیفیت بسیار بالایی مطابق با استانداردهای بین المللی داشته باشند که همین موضوع باعث جلب رضایت مشتریان آن ها و جذب مشتریان جدید شده است.

انواع برش لیزر در مشهد و خیام لیزر

در بهترین شرکت خدمات لیزر در مشهد عملیات برش لیزری که توسط دستگاه های لیزر CNC صورت می گیرد به دو روش برش لیزری فلزات و برش لیزری غیر فلزات انجام می شود که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

·برش لیزری غیر فلزات

از این روش و دستگاه برش غیر فلزات می توان به منظور برش اجسام و مواد غیر فلزی به راحتی استفاده نمود. از جمله این مواد غیرفلزی می توان به پارچه، ام دی اف، پلکسی گلاس، مواد پلاستیکی، چرم طبیعی و مصنوعی و لاستیک ها اشاره نمود. این دستگاه ها عمدتاً با استفاده از CO2 کار می کنند، در نتیجه می توان از آن ها برای برش مواد کانی مثل شیشه، سرامیک و آینه نیز استفاده نمود.

·برش لیزری فلزات

برای برش فلزات از روش های مختلفی مثل برش لیزری، هوابرش، برش واترجت، برش پلاسما، برش با تیغه های برش و … استفاده می شود. معمولاً در مواردی از برش لیزری برای برش فلزات استفاده می کنند که هدف برش فلزات با ضخامت کمتر از ۸ میلی متر باشد. همچنین در مواردی که تلورانس مد نظر پایین و یا دقت برش بالا نیاز است کاربرد دارد.

البته لازم است که اشاره کنیم امروزه برخی از دستگاه های برش لیزر به نحوی طراحی شده اند که قادر به برش فولاد حتی تا چند سانتی متر هستند. اما با توجه به هزینه بالا و مصرف برق بسیار زیادی که دارند کمتر از آن ها استفاده می شود. در نیرونماد که به عنوان بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد شناخته می شود، تمامی خدمات برش لیزری مثل دستگاه فایبر ذکر شده ارائه می گردد.

مزایای استفاده از دستگاه های برش لیزری خیام لیزر

بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد

استفاده از دستگاه برش لیزری خیام لیزر دارای مزایای بسیاری است به همین دلیل این مجموعه در طی بیش از یک دهه فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید و همواره در تلاش است که بهترین خدمات ممکن را به آن ها ارائه کند. از جمله مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه های برش لیزری این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

·سرعت بالا

برش لیزری در مقایسه با برش دستی چوب برای معرق کاری، هویه کاری برای ساخت مصنوعات پارچه ای و … دارای سرعت خیلی بالاتری است و موجب می شود که قطعات یکنواخت تری تولید شود.

·دقت بالا

در این روش از پرتوهای نور با قطر بسیار ناچیز استفاده می شود به همین دلیل دقت خیلی بالایی دارد. در نتیجه شکاف ایجاد شده توسط دستگاه بسیار اندک است و ابعاد قطعات مورد نظر خیلی کم تغییر می کند، از این رو برای مواردی که سایز دقیق قطعات بسیار حائز اهمیت است دستگاه برش لیزری می تواند بهترین گزینه ممکن باشد.

·نداشتن آلودگی صوتی

اکثر روش های برش با آلودگی صوتی بسیاری همراه هستند. اما طراحی دستگاه های برش لیزری خیام لیزر به نحوی انجام شده که دارای کمترین میزان صدا و لرزش است. از این رو به راحتی می توان از آن استفاده نمود.

·عدم تولید پیلیسه و سطح برش تمیز

با استفاده از برش لیزری لبه های قطعات در اکثر موارد کاملاً صاف و تمیز هستند. همچنین با توجه به اینکه از ابزار براده برداری استفاده نمی شود پلیسه تولید نخواهد شد. البته گاهی اوقات مانند برش لیزری آلومینیوم احتمال تولید پیلیسه وجود دارد.

خدمات برش لیزر CNC خیام لیزر چه کاربردهایی در صنایع دارند؟

بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد

خدماتی که مجموعه خیام لیزر توسط نیروهای متخصص و با تجربه خود و تکیه بر جدیدترین تکنولوژی ها و ماشین آلات و دستگاه های روز دنیا ارائه می دهد نیازی های بسیاری از صنایع را رفع نموده است و بسیار کاربردی است. به عبارتی برش با دستگاه لیزر به جهت مزایا و ویژگی های فوق العاده ای که دارد در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربردهای دستگاه برش لیزری می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • صنعت هوافضا
 • حمل ونقل
 • پزشکی
 • نفت و گاز
 • نظامی و دفاعی
 • الکترونیک
 • دریایی
 • حکاکی

خرید و قیمت دستگاه برش لیزر خیام لیزر

دستگاه برش لیزر دارای انواع و مدل های مختلفی است که هر یک با توجه به ظرفیت و توانی که دارند دارای موارد مصرف مختلفی هستند. این دستگاه توسط برندهای مختلفی داخلی و خارجی تولید می شوند. از این رو با توجه به نوسانات ارزی نمی توان قیمت دقیق و مشخصی را برای آن ها اعلام نمود؛ شرکت خیام لیزر یکی از بهترین مجموعه های تولید کننده دستگاه های برش لیزر و قطعات یدکی آن ها است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن و مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی و تولید نموده است.

قیمت دستگاه های خیام لیزر با وجود کیفیت بسیار عالی که دارند نسبت به نمونه های خارجی خود بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. با توجه به تنوع بالا دستگاه ها و محصولات این مجموعه افرادی که قصد خرید دستگاه برش لیزری را دارند باید به وبسایت آن مراجعه کنند و یا با کارشناسان فروش تماس برقرار نمایند تا بتوانند از قیمت دقیق و بروز آن ها مطلع شوند. بنابراین خیام لیزر از جمله بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد است که می توانید خدمات مورد نظر خود را در حوزه برش لیزر با اطمینان خاطر از آن ها دریافت کنید.

خدمات برش لیزر فلزات در مشهد

برش لیزر فلزات در شهر مشهد به شما کمک می کند تا در شهر خودتان از خدمات دستگاه برش لیزر فلزات و برش غیر فلزات بهره لازم را ببرید. کافیست با خیام لیزر مشهد ارتباط بگیرید.

سخن پایانی

همان طور که در این مطلب اشاره شد دستگاه های برش لیزری دارای فواید و کاربردهای متعددی هستند و امروزه در صنایع مختلف به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. اما با توجه به قیمت بالای این دستگاه ها باید آن ها را از یک برند معتبر تهیه کنید که کمتر به هزینه تعمیر و تعویض قطعات نیاز داشته باشید.

خیام لیزر از جمله فروشگاه هایی است که به صورت تخصصی در زمینه فروش دستگاه برش لیزر فعالیت دارد و دستگاه های خود را به همراه گارانتی و ضمانت ارائه می دهد. در نتیجه می توانید با مراجعه به این مجموعه خریدی رضایت بخش را تجربه کنید.

6 دیدگاه در “بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد

 1. غلامرضا امانیان گفت:

  سلام، اگر بخواهید خدمات برش فلزات یا غیر فلزات را در پروژه شرکت چینی مقصود واقع در شهرک صنعتی توس انجام بدهید. چقدر باید هزینه اولیه پرداخت کنیم؟

 2. زینب امیریان گفت:

  سلام، میشه توی انتخاب اولیه متریال مناسب من رو راهنمایی کنین. دفعه پیش متریال اولیه رو درست انتخاب نکردم و مجبور شدم هزینه های زیادی رو به شرکت حک فلز مشهد پرداخت کنم.

 3. عبداالله اسدی گفت:

  سلام توی خدمات برش لیزر متریال‌های فلزی ضخیم و سخت مثل فولاد را هم برش می دهید.

 4. ناصر افسری کلستانی گفت:

  با عرض سلام و ادب، برای خدمات برش لیزی فلزات از چه دستگاه هایی استفاده کنیم به صرفه تر است.
  قیمت دستگاه اصلی برش فلزات چقدره؟

 5. علیرضا ستوده گفت:

  سلام، میخواستم بدونم که در زمینه ساخت انواع لوح و تندیس کار می کنید. قیمت خدمات برش فلزات با چه قیمتی انجام میدهید.

  1. khayam-laser-form گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا با این شماره تماس بگیرید.
   ۰۹۱۵۹۲۱۵۰۶۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *