ساخت و فروش ماشین آلات لیزر

خدمات برش لیزر فلزات در صنایع مختلف

خدمات برش لیزر فلزات

یکی از اساسی ترین کاربردهای لیزر، برش فلزات است که در صنایع گوناگون جای خود را باز کرده است. خدمات برش لیزر فلزات بر روی سه فلز آهن، استیل و آلومینیوم انجام می شود. در طول تاریخ برش دقیق فلزهای سخت، یکی از دشوار ترین فعالیت ها برای بشر بوده که امروزه به لطف دستگاه برش لیزری فلزات امکان برش لیزر آهن، برش لیزر استیل و غیره فراهم شده است. شما می توانید برای دریافت خدمات برش لیزر فلزات با دستگاه 1 کیلو وات و حداکثر ضخامت 12 میلی متر، با شماره 09159215066 تماس بگیرید.

شرکت خیام لیزر خدمات دیگری مثل: برش غیر فلزات، حکاکی، جوش لیزری، جوش co2، آرگون، خم و برش ورق را به صورت تخصصی انجام می دهد. برای دریافت هر یک از خدمات به منو وب سایت مراجعه کنید.

انواع خدمات برش لیزر فلزات

دستگاه برش لیزری فلزات با استفاده از تکنولوژی فایبر و CNC در صنایع مختلفی از جمله خودروسازی، ساختمان، پلاک‌ سازی، هوافضا، مشبک‌ سازی، ساخت ابزار و قالب، ساخت جواهرات، زیورآلات و بدلیجات، لوازم تزئینی، تبلیغات، معرق و نجاری، صنعت مد، آموزش، پزشکی، بسته بندی، فرآوری مواد غذایی و غیره کاربرد دارد. به طور کلی امکان استفاده از خدمات برش لیزر فلزات در تمام صنایعی که نیاز به برش دقیق، ظریف و بدون رنجه و لبه روی متریال ‌های آهن، استیل، برنج، آلومینیوم، برنز و فولاد دارند، وجود دارد.

خدمات برش لیزر فلزات در صنایع مختلف

دنبال خدمات حکاکی و برش لیزری هستی؟

مجموعه خیام لیزر اینجاست تا هر خدماتی که میخوای رو با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت برات انجام بده! از حکاکی و برش پارچه گرفته تا حکاکی چوب و پلکسی!

هر سوالی درمورد خدمات دارین میتونین از کارشناس های خیام لیزر بپرسین.

ارتباط با کارشناسان خیام لیزر
09159215066

تولید انبوه قطعات فلزی با برش لیزر

استفاده از لیزر برای ساخت نمونه اولیه و یا تولید انبوه قطعات بسیار متداول می باشد. عملکرد آسان، مصرف انرژی پایین و سرعت بالای دستگاه برش لیزر برای فلزات باعث شده است از آن برای تولید تیراژ قطعات بسیار کوچک یا ساخت تجهیزات غول پیکر صنعتی استفاده شود. دستگاه برش لیزر قدرت بسیار بالایی در انواع خدمات برش لیزر فلزات و همچنین دقت بسیار زیاد در تحلیل و برش نقشه‌ های پیچیده دارد.

مزیت برش لیزری فلزات (اوج سرعت و دقت!)

مزیت برش لیزری فلزات (اوج سرعت و دقت!)

برش با لیزر مزایای بسیار زیادی دارد که کاربردهای آن را در صنایع مختلف روز به روز افزایش داده است. از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1. دقت بالا در برش لیزری

دقت برش لیزری فلزات بسیار بالاتر از روش‌های مشابه می‌باشد و بسته به ضخامت قطعه بین ۰٫۰۲ تا ۰٫۱ دقت قابل انتظار است.

2. عدم ایجاد تغییرات ناشی از گرما در برش لیزری فلز

در برش دهی فلزات با توجه به استفاده از اشعه لیزر بسیار كانونی، تغییر دمای قطعه قبل و بعد از برش بسیار ناچیز می‌باشد که باعث حفظ خواص مكانیكی و فیزیكی قطعه برش‌كاری شده توسط لیزر می‌گردد.

3. سازگاری برش لیزر فلز با نرم‌ افزارهای مهندسی

از آنجا كه سیستم كنترل برش لیزر با تکنولوژی CNC می‌باشد به راحتی می‌توان فایل‌های برش لیزری طراحی شده توسط نرم افزار AutoCad ،Artcam و سایر نرم‌افزار‌های طراحی صنعتی را به عنوان نقشه برش لیزری قطعات فلز استفاده نمود.

4. عدم تماس فیزیكی فلزات با لیزر

در انواع خدمات برش لیزر فلزات، فشار فیزیكی بر روی قطعه در حال برش وجود ندارد و در لبه‌ های برش خورده توسط لیزر هیچ‌ گونه له‌ شدگی وجود ندارد. این امر تكنولوژی برش فلزات با لیزر را در ساخت قطعات حساس بسیار مهم و موثر می‌ کند.

5. قابلیت برشكاری نقوش پیچیده‌

قابلیت برشكاری نقوش پیچیده‌ روی فلز با برش لیزری

در تكنولوژی برش لیزری فلزات، امكان برش نقوش پیچیده به سادگی فراهم می‌ باشد. به عبارت دیگر هر نقشه دو بعدی که توسط نرم ‌افزارهای طراحی ایجاد شود، روی فلز قابل اجرا است و هیچ محدودیتی در پیچیدگی نقوش برای برش لیزری فلز وجود ندارد.

6. نمونه‌ سازی سریع از طریق برش لیزری فلز

از این تكنولوژی لیزری می‌ توان برای نمونه ‌سازی قطعات قبل از تولید گسترده آن ها بر اساس با فرمت AutoCad استفاده كرد. سپس آزمایش ‌های مورد نیاز را روی قطعه انجام داده و نسبت به رفع مشکلات آن اقدام کرد.

7. ایجاد خط برش لیزر باریک روی فلزات

مزیت مهم برش لیزری باریک بودن خط برش (۲/۰ میلی‌متر) است که باعث کاهش مواد مصرفی و بخش های پرت ورق می شود. صرفه اقتصادی ناشی از این قابلیت باعث افزایش کاربرد برش لیزری فلزات در صنایع گوناگون شده است.

اگر هنوز در تولیدی خود از روش ها یا دستگاه های قدیمی برای برش استفاده می کنید، وقت آن رسیده است که با استفاده از خدمات برش لیزری فلزات یا خرید دستگاه های آن به کسب و کارتان رونق ببخشید. ضمن این که برای قطعاتی که نیاز به برش ‌کاری ظریف دارند، برش لیزری بهترین گزینه موجود است.

8. عدم نیاز به قالب در برش لیزر فلزی

با استفاده از تكنولوژی برش لیزری فلزات دیگر نیازی به هزینه‌ های سنگین ساخت قالب‌ های برش نیست و تنها با داشتن یک نقشه از طرح می‌توان قطعه مورد نظر را تولید کرد. تكنولوژی برش فلزات با لیزر در ساخت قطعات با تیراژ متوسط، انتخابی هوشمندانه و البته اقتصادی است.

آشنایی با پرکاربردترین خدمات برش لیزر فلزات خیام لیزر

برش لیزری فلزات با توجه متریال مورد نظر، انواع مختلفی دارد. با استفاده از لیزر می توان فلز سختی مثل آهن یا فلز سستی همچون آلومینیوم را با کم ترین ضایعات و پرتی برش داد. حتما نیازی نیست برای یک کسب و کار کوچک هزینه دستگاه برش لیزر را متحمل شوید. بلکه با استفاده از خدمات شرکت های معتبر مانند خیام لیزر می توانید قطعات خود را برای برش با مناسب ترین هزینه برون سپاری کنید. انواع خدمات برش لیزر فلزات با توجه به جنس آن ها شامل موارد زیر می باشد.

خدمات برش لیزری فلزات آهنی

خدمات برش لیزری فلزات آهنی

برش لیزر آهن امروزه جایگزین روش‌ های سنتی آن شده است. با کیفیت ‌ترین و پیشرفته ‌ترین فناوری‌ ها جهت برش دادن فلزات در صنایع مختلف با تابش کنترل شده و تقویت شده اشعه لیزر انجام می شود. در این روش فلز آهن با اشعه قوی لیزر مطابق طرح مورد نظر بریده می ‌شود.

سرعت بسیار بالا، کیفیت مطلوب و ظرافت در مقایسه با روش‌ های قدیمی، از جمله مزیت ‌های برش فلزات با لیزر می ‌باشد. برش لیزر آهن یکی از خدمات برش لیزر فلزات مجموعه خیام لیزر است که با تجربه و مهارت بالای این مجموعه و به کارگیری دستگاه های پیشرفته برش لیزری فلزات، محصول نهایی بسیار با کیفیت و تمیز خواهد بود.

خدمات برش لیزر فلزات استیل

خدمات برش لیزر فلزات استیل

برش لیزر استیل یکی از خدمات برش لیزر فلزات مجموعه خیام لیزر است. باکیفیت ترین و پیشرفته ‌ترین فناوری‌ ها جهت برش لیزر استیل در صنایع مختلف با تابش کنترل شده و تقویت شده اشعه لیزر انجام می‌شود. در برش لیزری استیل نیازی به قالب ‌سازی و محدودیت طرح وجود ندارد. تمامی طرح ‌های پيچيده و نقشه ‌های دو بعدی به راحتی با دستگاه های پیشرفته برش لیزری فلزات قابل پیاده سازی می باشد.

خدمات برش لیزر آلومینیوم

خدمات برش لیزر آلومینیوم

آلومینیوم جزء مجموعه فلزات سبک به حساب می آید که به صورت ورقه ‌هایی با خاصیت انعطاف پذیری بالا تولید می‌ شود و سطح براقی دارد که در برابر زنگ ‌زدگی از مقاومت بالایی برخوردار است. برای ساخت قطعات آلموینیومی نیاز به برش ‌کاری می‌ باشد. برش لیزر آلومینیوم چندین سال است که به گزینه پرکاربرد در صنعت تبدیل شده است، چرا که این نوع برش دارای مزایای بسیاری است.

برای دریافت خدمات برش لیزری فلزات با دستگاه 1 کیلو وات و حداکثر ضخامت 12 میلی متر، با شماره 09159215066 تماس بگیرید.

دستگاه برش لیزری فلزات، طرح‌ های هندسی بسیار پیچیده را به راحتی پیاده سازی می کند و ضایعات متریال ناشی از آن  بسیار اندک خواهد بود. دقت و سرعت بالای برش لیزری به هیچ عنوان با دیگر روش‌ های برش کاری قابل مقایسه نیست. برش لیزر آلومینیوم در مجموعه خیام لیزر به صورت کاملا حرفه ‌ای برای ضخامت ‌های مختلف این آلیاژ پرکاربرد صورت می ‌پذیرد.

خدمات برش لیزر فلزات برنجی

آلیاژ برنج ترکیبی از مس و روی است و استحکام بیشتری نسبت به مس خالص دارد. به دلیل چکش خواری و سستی این فلز، باید هنگام برش نیروی وارد بر آن را کنترل نمود. در نتیجه دستگاه برش لیزری فلزات بهترین گزینه برای انجام این کار است. هم چنین از این دستگاه می توان برای ایجاد نقوش ظریف و زیبا روی ظروف برنجی استفاده نمود. اگر به تولید لوازم و قطعات برنجی مشغول هستید، استفاده از خدمات برش لیزر فلزات به کیفیت محصول نهایی شما می افزاید.

خدمات برش لیزری فلز مس

یکی از پرکاربردترین فلزها در صنایع گوناگون، مس است. ویژگی های منحصر به فرد آن مانند چکش خواری و رنگ قرمز مایل به نارنجی باعث شده است از مس برای ساخت زیورآلات یت وسایل دکوراتیو استفاده شود. البته از این آلیاژ فلزی پرکاربرد در موارد مهم تری هم چون صنایع وابسته به انرژی نیز استفاده می شود. با توجه به نازک بودن مس، استفاده از روش لیزری بهترین گزینه برای شکل دادن به آن خواهد بود. برش لیزر مس به ویژه با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته امروزی، بسیار دقیق و کم هزینه انجام می شود.

خدمات برش لیزر گالوانیزه

گالوانیزه به آهن یا فولادی گفته می شود که با روی پوشیده شده و مقاومت آن افزایش یافته است. پوشش گالوانیزه از خوردگی و زنگ زدگی فلز نیز جلوگیری می کند. یکی از دستگاه های پرکاربرد برش لیزر برای گالوانیزه، فایبر می باشد. البته حداکثر ضخامت ورق های گالوانیزه برای برش لیزری باید در حدود 4 تا 6 میلی متر باشد. پوشش روی باعث می شود برش لیزر گالوانیزه چالش هایی را به همراه داشته باشد که تیم حرفه ای و با تجربه خیام لیزر به بهترین شکل این خدمات برشفلزات با لیزر را انجام می دهند.

جمع بندی، بهترین خدمات برش لیزر فلزات

برش فلزات با لیزر نقش قابل توجهی در افزایش کیفیت و کمیت تولید قطعات فلزی دارد. اگر کسب و کار خود را به تازگی شروع کرده اید و در عین حال می خواهید محصول با کیفیت به بازار عرضه نمایید، بهتر است از خدمات برش لیزر فلزات شرکت های معتبر و معروف در این حوزه برش لیزر گالوانیزه، برش لیزر برنج، برش لیزر آهن استفاده نمایید. خیام لیزر به عنوان بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد، با سال ها تجربه در فروش و ارائه این خدمات در کنار تیم حرفه ای و مجرب با شما همکاری خواهد کرد.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید. و یا می توانید با کارشناسان ما 09152159646 (خانم ظفر زاده ) و یا 09152159636 (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد