خدمات برش لیزر غیرفلزات

برش لیزر غیرفلزات

امروزه دستگاه های برش لیزر غیرفلزات از محبوبیت فراوانی برخوردار هستند، زیرا در صنایع مختلفی کاربرد دارند. این دستگاه ها برای حکاکی بر روی متریال هایی مانند شیشه، چوب، مقوا، پارچه، چرم، طلق، MDF و غیره استفاده می شوند. معمولا افرادی که در حوزه برش غیر فلزات فعالیت می کنند به برنامه گرافیکی اتوکد مسلط بوده و می توانند طرح و نقشه مدنظر خود را بر روی اتوکد رسم کرده و قطعات غیر فلزی را برش دهند.

اگر شما هم به کار در این حوزه علاقه مند هستید، بهتر است با ویژگی ها و کارکردهای برش لیزر غیرفلزات آشنا شوید تا بتوانید مناسب ترین دستگاه را برای کسب و کار خود از یک مجموعه معتبر و حرفه ای مانند خیام لیزر تهیه کنید. همچنین می توانید جهت دریافت خدمات برش غیرفلزات به مجموعه خیام لیزر، تولید کننده انواع دستگاه های لیزری مراجعه کرده و برش و حکاکی بر روی محصولات فلزی و غیر فلزی خود را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تحویل بگیرید.

کاربردهای مختلف برش لیزر غیرفلزات

از این روش حکاکی در صنایع گوناگون مانند صنعت خودروسازی، نظامی، پزشکی و غیره استفاده می شود. از دیگر کاربردهای آن می توان به ساخت لوح تقدیر، پلاک، تندیس، ماکت، کیف و کفش، برش انواع پارچه و ایجاد طرح بر روی آن ها اشاره کرد. تمامی این موارد اهمیت دستگاه و روش برش لیزر غیرفلزات را به نمایش می گذارند.

لازم است بدانید برش غیر فلزات نیاز به مهارت و تبحر بالایی دارد تا نتیجه ای بی عیب و نقص در اختیار مشتریان قرار دهد. به همین دلیل شما باید در انتخاب کارگاه برش لیزری دقت ویژه ای به خرج دهید. مجموعه خیام لیزر با استفاده از اوپراتورهای با تجربه و دستگاه های به روز بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهد و شما با اطمینان خاطر می توانید کار خود را به ما بسپارید.

جهت دریافت قیمت و مشاوره می توانید شماره خود را ثبت کنید تا کارشناسان مجرب مجموعه با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید. و یا می توانید با شماره ۰۵۱۳۶۰۷۲۴۵۲ (دفتر فروش) و ۰۵۱۳۶۵۱۶۱۶۱ (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*" indicates required fields

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره ۰۵۱۳۶۰۷۲۴۵۲ (دفتر فروش) و ۰۵۱۳۶۵۱۶۱۶۱ (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*" indicates required fields

نحوه کار برش لیزر غیرفلزات

دستگاه های برش غیرفلزات به خوبی با کامپیوتر سینک می شوند. شما می توانید طرح دلخواه خود را توسط برنامه اتوکد ترسیم کرده و به سیستم خود وارد کنید. دستگاه برش این طرح را با استفاده از لیزر و بدون تماس مستقیم و به صورت غیرفیزیکی بر روی محصول برش می دهد. در واقع این عمل را از طریق سوزاندن، ذوب کردن و تصعید انجام می دهد. بعد از انجام برش، گاز سطح برش را با فشار پاک می کند. به همین دلیل نتیجه کار کاملا صاف و باکیفیت خواهد بود. علاوه بر این موارد، مهارت اوپراتور نیز بر روی نتیجه کار می تواند تاثیرگذار باشد.

خیام لیزر، به عنوان مجهزترین مرکز جامع خدمات صنعتی با بکارگیری کارشناسان مجرب می تواند محصول نهایی شما را با بهترین طرح و کیفیت آماده کند.

مزایای انجام برش غیرفلزات با مجموعه خیام لیزر

دستگاه برش غیر فلزات معمولا با استفاده از گاز co2 کار کرده و با این نام شناخته می شود. استفاده از این گاز باعث می شود نتیجه کار تمیز و باکیفیت باشد. این روش حکاکی بسیار سریع تر از روش های سنتی انجام شده و هزینه اجرای آن نسبت به سایر متدها ارزان تر است. همانطور که دیدید این روش در بخش های مختلفی کاربرد دارد، در ادامه در مورد مزایای این متد توضیحاتی ارائه می دهیم.

  • کیفیت خدمات و نتیجه کار در این روش خیلی بهتر از روش های دیگر مخصوصا راه های حکاکی قدیمی است.
  • سرعت انجام کار در این روش بسیار بالا است و شما می توانید در کوتاه ترین زمان محصولاتی با تعداد بالا تحویل بگیرید.
  • برش غیرفلزات در خیام لیزر، کمترین میزان آسیب را به متریال دارد؛ برای مثال ماده اولیه در هنگام کارر، تاب بر نداشته و خم نمی شود.
  • طرح های پیچیده و متنوع با این روش قابل انجام است؛ همین مورد باعث شده افراد زیادی به برش لیزر غیرفلزات روی آورند.
  • برش لیزر غیرفلزات در این مجموعه، بدون وجود لبه های اضافی در تمیز ترین حالت ممکن انجام می شود.
  • برش لیزر هیچ تفاوتی در خواص فیزیکی و شیمیایی محصولات وارد نمی کند.
  • خطای دستگاه های خیام لیزر بسیار پایین بوده و طرح بدون هیچ مشکل و عیبی بر روی محصول حک می شود.
  • ایمنی کار با دستگاه های برش غیرفلزات بالا بوده و هیچ خطری اوپراتورها را تهدید نمی کند.

خیام لیزر، بهترین مرکز برش لیزرغیر فلزات در مشهد

اگر به دنبال مجموعه ای هستید تا با خیال راحت محصولات غیرفلزی خود را به آن ها جهت برش و حکاکی بسپارید، خیام لیزر می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد. این مجموعه برش لیزر غیرفلزات مختلفی مانند چرم، چوب، طلق، پارچه و … را بر عهده می گیرد. شما می توانید از نمونه کارهای خیام لیزر دیدن کرده و با خیالی آسوده سفارش های خود را به ما بسپارید.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*" indicates required fields

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*" indicates required fields

Facebook Instagram YouTube Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.