ساخت و فروش ماشین آلات لیزر

بازار کار برش لیزری چگونه است؟ شغلی پردرآمد!

بازار کار برش لیزری

در دنیای امروز بیشتر مشاغل از حالت سنتی خارج شده اند و از الگو‌های مدرن پیروی می کنند. در واقع مدرنیته باعث شده خیلی از مشاغل رونق پیدا کنند و خلاقیت و امکانات بیشتری برای انسان به وجود بیاورند. یکی از شغل هایی که پیشرفت تکنولوژی باعث تغییرات زیاد در آن شده، بازار کار برش لیزری است.

روش سنتی برش لیزری معمولاً بدون استفاده از هر نوع دستگاه انجام میشد و ابزار‌های قدیمی در آن نقش اصلی را بر عهده داشتند. به همین دلیل فرم لبه های برش معمولاً مرتب نمی شد و انجام برش های پیچیده بر روی متریال تقریباً کار غیرممکنی به نظر می رسید. وجود دستگاه برش لیزر این کار را سهولت بخشیده و پیچیدگی ها را به یک چالش خوشایند تبدیل کرده است. در حدی که شما می توانید با این دستگاه ها به درامد برش لیزری بالایی برسید! برای شروع کارهای لیزری و ورود به دنیای درآمدهای میلیونی و میلیاردی، چند دقیقه وقت خود را همراه با مقاله سپری کنید.

برای دریافت خدمات با شماره 09159215066 و یا خرید دستگاه های حک و برش لیزری کافیست با شماره 09152159636 و یا 09152159646 تماس بگیرید.

انواع دستگاه برای کارهای لیزری

برش لیزر صنعت بازار امروزه شکل خاصی به خودش گرفته است و دستگاه‌هایی که برای انجام کارهای لیزری مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای دو نوع جامد و گازی هستند. هر کدام از این دستگاه‌ها نیز خود دارای مجموعه دیگری هستند و برای مصارف مختلف کاربرد‌های متفاوتی دارند. انجام کار با استفاده از دستگاه برش لیزر و امکانات مدرن معمولاً از طریق یک کامپیوتر انجام می‌شود که به دستگاه متصل شده است.

در واقع وجود برنامه خاصی در این کامپیوتر باعث شده تا برای دستگاه فرمان برش دقیقی صادر شود. دستگاه برش لیزری نیز بدون کوچک‌ترین خطا طرح مورد نظر و میزان برش را اعمال می‌کند. معمولاً برش‌ها از نظر اندازه به صورت ‌میلیمتری و کاملا دقیق انجام می‌شوند. در نتیجه سرعت عمل برش کارهای لیزری افزایش پیدا کرده و می‌توان بیشترین میزان برش را در کمترین زمان ممکن انجام داد.

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره تخصصی، لطفا شماره تماس خود را در فرم وارد نمایید. همچنین می توانید با کارشناسان ما 09152159646 (خانم ظفرزاده ) و یا 09152159636 (خانم دهنوی) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید. و یا می توانید با شماره 05136072452 (دفتر فروش) و 05136516161 (واحد خدمات) تماس حاصل فرمایید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

شروع کسب و کار برش لیزری

شروع کسب و کار برش لیزری

برش لیزر صنعت بازار برگرفته از دستگاه مخصوص برش لیزر و حکاکی که معمولاً در تمام انواع صنایع قدرت نفوذ دارد. مثلاً می‌توانید از این دستگاه برای طراحی‌ و برش بسته‌ بندی‌ های محصولات خودتان کمک بگیرید. به دلیل دقیق بودن اندازه‌گیری دستگاه‌های برش لیزری اهمیتی ندارد که بسته‌بندی مورد نظر شما چه سایزی باشد. اما باید بدانید انواع مختلف دستگاه برش لیزر برای طراحی و برش متریال و سایز خاصی از آن قابل استفاده هستند.

مثلاً برای اینکه بخواهید موادی مثل پارچه یا پلاستیک و چرم را برش بزنید، بهتر است از دستگاه برش غیر فلزات استفاده کنید. همچنین برای موادی مثل آهن یا طلا و فلزات دیگر باید از دستگاه برشی استفاده کنید که مخصوص برش فلزات است. به همین دلیل هنگام شروع کسب و کار برش لیزری باید بتوانید بر اساس نوع متریال خود تصمیم بگیرید و دستگاه متناسبی خریداری کنید.

درآمد برش لیزری چگونه است؟

یکی از مهمترین مواردی که افراد در هنگام راه اندازی کارگاه برش لیزر به دنبال آن هستند، میزان درآمد دستگاه برش لیزری است. باید بدانید رسیدن به درآمد خوب در راه اندازی کارگاه برش لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما هنگام شروع کار باید بر اساس متریالی که استفاده می‌ کنید، دستگاه درستی را انتخاب کنید. همچنین بهتر است بدانید این کسب و کار از‌ ایده‌ های نو و خلاقانه حمایت می‌ کند و در پیشرفت کار شما نقش زیادی دارد. استفاده از خلاقیت با دستگاه لیزر و نوآوری شما رابطه مستقیمی با کسب درآمد با دستگاه برش فلزات و غیر فلزات دارد.

فردی که به عنوان اپراتور دستگاه لیزر شناخته می‌ شود اگر از خلاقیت زیادی برخوردار باشد، میزان درامد برش لیزری نیز افزایش پیدا می‌ کند. در واقع بین افزایش درآمد در این کار با اپراتور متخصص و خلاق رابطه مستقیم است و اگر اپراتور بتواند برای مشتری‌ های خود‌ ایده جدیدی پیشنهاد بدهد، قطعاً در کسب و کار خود موفق می‌ شود و به درآمد خوبی می‌ رسد. یکی دیگر از مهم‌ترین نکات درباره میزان درآمد کار در دستگاه لیزر نبود هزینه‌ های مصرفی است. در واقع دستگاه هنگام شروع به کار نیاز به مواد اولیه خاصی ندارد و اگر متریال مشتری در دسترس باشد، می‌توان با این دستگاه کار کرد.

مخارج و هزینه های دستگاه برش لیزری

پیش از اینکه به طور جدی در مورد درآمد برش لیزری صحبت کنیم بهتر است با مخارج، هزینه و نوع و کاربرد دستگاه ها آشنا باشید. برای مثال باید بدانید با دستگاهی که توان پایینی دارد نمی توانید حکاکی لیزری روی سنگ انجام دهید. بنابراین اگر دستگاهی با توان پایین تهیه کنید در واقع پول خود را دور انداخته اید و کاربردی برای شما ندارد. همچنین اگر شما برای حکاکی های سطحی و کم عمق دستگاهی با توان و قیمت بالا خریداری کنید، هزینه اضافی پرداخت کرده اید. چون کار شما با یک دستگاه کم توان و ارزان قیمت هم قابل حل بود.

برای کار با این دستگاه ها باید هزینه های جانبی آن را نیز در نظر بگیرید. یکی از این این مبالغ، هزینه اوپراتور است که باید آن را پرداخت کنید. برای نگهداری این دستگاه ها باید مبلغی برای سرویس دوره ای و در صورت لزوم تعمیرات کنار بگذارید. تمامی این مبالغ از درآمد شما کسر خواهد شد.

عوامل تاثیرگذار در درامد برش لیزری

برای اینکه درآمد بالایی را در شغل برش لیزری کسب کنید باید برخی از موارد را جهت افزایش درامد برش لیزری در نظر بگیرید؛ در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

خلاقیت

یکی از مواردی که بر روی میزان درآمد شما تاثیر خواهد داشت، خلاقیت و میزان تبحر شما در کار با این دستگاه ها است. هرچه شما مهارت و خلاقیت بیشتری داشته باشید، مشتریان راحت تر به شما اعتماد خواهند کرد. از این رو تعداد مشتریان و تعداد کارهای سفارشی شما زیادتر شده و در نتیجه درآمد بالایی کسب خواهید کرد.

متریال

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر درآمد حکاکی و برش لیزری می توان به نوع متریال اشاره کرد. اگر متریال توسط مشتری به شما ارائه شود، هیچ هزینه ای از طرف شما برای محصول خرج نشده است. در نتیجه مبلغ دریافتی شما مستقیم به سود ناخالص تبدیل می شود.

شهر و منطقه

شهر و محلی که قصد شروع کار خود را دارید، به میزان زیادی بر درامد برش لیزری تاثیر دارد. آشنایی افراد آن منطقه و همچنین استقبال آن ها از کارهای شما می تواند تاثیر مستقیمی بر درآمد داشته باشد. علاوه بر این موارد میزان حقوق و درآمد ساکنین آن محل بر روی تعداد کارها و هزینه هایی که برای هریک در نظر می گیرید موثر خواهد بود.

نوع حکاکی

نوع حکاکی و کاری که شما انجام می دهید بر میزان مبلغ دریافتی شما تاثیر دارد. اگر شما حکاکی بر روی سنگ یا قطعات فلزی انجام دهید هزینه ای متفاوت از هزینه حکاکی لیزر بر روی چرم و دیگر محصولات غیرفلزی دریافت خواهید کرد.

رقیبان

بهتر است شما رقیبان خود که در این صنف فعالیت می کنند را بشناسید و برای کسب درآمد بالاتر خدمات خود را بهبود بخشید. برای مثال تعداد دستگاه ها و اوپراتورها، محل تاسیس کارگاه و مهارت و استعداد از جمله عواملی هستند که می توانید از طریق بهبود آن ها رقابت کرده و موفق شوید.

کدام مشتریان تاثیر مستقیم بر میزان درآمد شما می گذارند؟

همانطور که گفته شد عوامل بسیاری بر میزان درآمد برش لیزری تاثیر گذار هستند، به همین دلیل نمی توان درامد مشخص و دقیقی برای آن ذکر کرد. برای بهبود درآمد خود بهتر است دقت و نظم کاری خود را افزایش و در صورت تمایل تبلیغ کنید. شما می توانید بازار هدف خود را شناخته و مشتریان خود را از میان آن ها پیدا کنید.

مشتریان شما از میان مشاغلی همچون شرکت های تولید کننده قاب عکس، آباژور، لوستر، کارت عروسی، صنایع چرم سازی، مهرسازی، شرکت های تولید کیف و کفش می تواند باشد. حکاکی سنگ قبر و همچنین حکاکی بر روی محصولات فلزی و غیرفلزی شرکت های تولید کننده از دیگر مواردی است که می توان به آن ها اشاره کرد.

کاربرد دستگاه برش لیزری

یکی از شرایط ورود به بازار کار برش لیزری و حکاکی، آگاهی از کاربردهای مختلف این دستگاه ها است. دستگاه برش لیزر دارای سه گروه با کاربرد‌های گوناگون است که شامل کاربرد صنعتی، برش لیزر و حکاکی است. برای بخش صنعتی در تبلیغات، صنعت الکترونیک، تابلو ‌سازی، دکوراسیون داخلی، مهر سازی، صنعت بسته‌بندی، واشر ‌سازی، معرق کاری، صنعت شیشه و صنایع دستی از دستگاه برش لیزر کمک می‌گیرند. به همین دلیل دستگاه برش لیزری در توسعه‌یافتگی کسب و کار‌های مختلف اهمیت زیادی دارد. دستگاه برش لیزر مخصوص فلزات با دستگاه مخصوص غیر فلزات تفاوت زیادی دارد و برش لیزری فلزات در صنایع ماشین ‌سازی کاربرد‌های گوناگونی دارد.

دستگاه مخصوص برش غیرفلزات نیز برای ساخت لوازم چوبی مثل قاب عکس، لوازم مخصوص آشپزخانه، مجسمه‌های مخصوص، کارت عروسی و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین می‌توان برای چاپ کارت ویزیت و انواع نقش­ های زیبا سفارشی بر روی جعبه جواهرات و ابزارآلات کادویی نیز از این دستگاه کمک گرفت. علاوه بر این موارد دستگاه برش لیزر چرم و پارچه، شیشه، تندیس‌ها و لوح‌ها قابل استفاده است.

استفاده از دستگاه برش لیزر در صنایع چوب

استفاده از دستگاه برش لیزر در صنایع چوب

بازار کار برش لیزری در صنعت چوب بسیار مهم است؛ چراکه ایجاد برش یا طرح و نقش‌های گوناگون بر روی سطوح چوبی مثل در یا پنجره، قسمت‌های چوبی موجود در مبلمان، ساخت کابینت و… امروزه طرفداران زیادی دارد. دستگاه لیزر چوب مورد استفاده در طراحی و برش چوب و مواردی از این قبیل، دستگاه غیر فلزات است.

نقش دستگاه برش لیزری در صنعت چرم

جنس چرم به دلیل ارزش زیادی که دارد، انجام هر نوع حکاکی یا برش بر روی آن باید با دقت زیادی انجام شود. به همین دلیل بهتر است از دستگاه برش لیزر کمک بگیرید تا چرم برش خورده از ابعاد دقیق و هم اندازه برخوردار باشد. مواردی مثل کیف و کفش‌های چرمی، بنده چرم و کالا‌های دیگری که جنس چرم دارند از طریق دستگاه برش لیزر غیر فلزات انجام می‌شوند. این ماشین آلات در دو نوع دستگاه برش لیزر چرم خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

اهمیت دستگاه برش لیزری در صنعت سنگ

یکی از مصارف دستگاه برش لیزر غیرفلزات انجام لیزر حکاکی سنگ قبر، تندیس و مجسمه است. اما دستگاه برش لیزری فقط می‌تواند بر روی سنگ کار حکاکی انجام دهند و قادر به برش زدن سنگ نیست. تصور اغلب افراد درباره دستگاه لیزری حکاکی بر روی سنگ قبر است که این مورد یکی از بیشترین استفاده‌های دستگاه برش لیزر در حکاکی به شمار می‌رود. اما باید بدانید طرح‌های بی‌نظیر دیگری بر روی سنگ‌ها حک می‌شود که یکی نمونه از آن‌ها مجسمه‌های خارق العاده هستند که از طریق دستگاه حکاکی ساخته شده‌اند. استفاده دستگاه های برش در حکاکی انواع سنگ، یکی از بخش های پردرآمد در بازار کار حکاکی لیزر می باشد که همواره تقاضا برای آن زیاد است.

مهارت‌ های مورد نیاز بازار کار دستگاه برش لیزری

بازار کار دستگاه برش لیزری معمولاً نیاز به مهارت خاصی ندارد و افراد به سادگی و با دریافت آموزش‌های لازم می‌توانند از این دستگاه استفاده و محصولات کاملاً زیبا و کاربردی را تولید کنند. بر روی این دستگاه سیستم کامپیوتری طراحی شده است که می‌توان طرح را بر روی آن پیاده‌ سازی کرد. سپس از طریق نرم ‌افزار‌های گرافیکی نقش مورد نظر را بر روی متریال اجرا کرد.

شما در هنگام ورود به بازار کار برش لیزری نباید نگرانی‌های زیادی داشته باشید؛ چراکه امروزه طرح‌ها توسط شرکت‌های ارائه دهنده دستگاه‌های برش لیزر صنعتی به صورت آماده در اختیار شما قرار می‌گیرند و شما فقط باید سیستم کامپیوتری دستگاه را درست تنظیم کنید. اما برای افزایش میزان درآمد باید مقداری خلاقیت با دستگاه لیزر داشته باشید تا بتوانید آموزش‌های لازم را دریافت و طرح‌های منحصر به فردی را به بازار عرضه کنید. در این صورت مشتر­ی ­های ثابت پیدا می ب­کنید.

مهم ترین عوامل در بازار کار برش لیزری

مهم ترین عوامل در بازار کار دستگاه برش لیزری

بازار کار برش لیزری و عوامل مختلفی مثل محیط زندگی، تعداد رقبای شما در شهر مورد نظر میزان کیفیت کار شما بستگی دارد. در واقع اگر بتوانید ‌ایده‌های خاصی را خلق کنید، استفاده از دستگاه برش لیزری برای شما بهترین و مناسب‌ترین کار است. با استفاده از این دستگاه می‌توان توان بر روی انواع متریال برش ایجاد کرد و طرح و نقش مورد نظر را در آن اجرا کرد.

در نتیجه یکی از ساده‌ترین عوامل در بازار کار برش لیزری شما بستگی به محل کار و رقبای شما دارد. اگر می‌توانید به همه این عوامل دقت کنید در نهایت متوجه میشه یک دستگاه لیزر برای شما مفید بوده است یا نه. در نهایت هم می توانید با از برترین شرکت ها و تولیدی ها در حوزه کسب و کار خودتان الگو و ایده بگیرید تا پله های موفقیت را بالا بروید. پس پیشنهاد می شود با بهترین شرکت خدمات برش لیزر مشهد، بیشتر آشنا شوید.

از راه اندازی کارگاه برش لیزر تا محبوبیت!

راه اندازی کارگاه برش لیزر چندان سخت نیست و شما می توانید با کمی تلاش و به کار بردن خلاقیت با دستگاه لیزر به درآمد بالایی برسید. این دستگاه لیزر آپشن­ های زیادی دارد و هزینه پرداخت شده برای خرید آن ارزشمند است. در این صورت سرعت و دقت در رابطه کار روی متریال‌های مختلف نسبتاً زیاد است. همچنین افراد مختلفی می‌توانند از آن استفاده کنند و با شرکت در یک دوره کوتاه مدت به کسب درآمد برسند.

خلاقیت با دستگاه لیزر

برای علاقمندان به طراحی و دکوراسیون، دستگاه برش لیزر می تواند ابزاری مفید و کاربردی برای خلق محصولاتی شگفت انگیز و جذاب باشد. محصولات تبلیغاتی مختلف را می توانید با استفاده از این دستگاه در کم ترین زمان و با حداقل هزینه بسازید. خلاقیت با دستگاه لیزر جهت ساخت آثاری بکر و بی همتا می تواند برای شروع یک کسب و کار پرسود، مسیری قابل توجیه باشد. تنها کافی است تا با ارائه ایده هایی خلاقانه و نوآورانه، در این مسیر قدم بردارید.

سرعت و دقت بالای کار با استفاده از دستگاه لیزر، می تواند درآمد خوبی را برای شما فراهم کند. با پشتکار و کسب تجربه کافی، به تدریج به عنوان یک کارآفرین در این حوزه معرفی خواهید شد.

حکاکی و برش با دستگاه لیزر

در بازار پررقابت امروز، فروش بیشتر محصولات، از جمله دغدغه های اکثر صاحبان مشاغل است. بالطبع، قیمت مناسب یک محصول تولید شده، می تواند مشتریان بیشتری را به سمت کالای تولید شده جذب کند. استفاده از روش هایی خاص برای تولید محصولاتی باکیفیت و طراحی ایده آل، می تواند دستیابی به این هدف را تسهیل کند.

در حوزه تولید کالاهای تزئینی و هنری، خرید یک دستگاه لیزر می تواند کسب و کار شما رونق دهد. چرا که با استفاده از آن می توانید، ضمن بکارگیری متریالی ارزان، طرح های جذابی از این نوع کالاها را با تکنیک حکاکی و برش لیزر تولید و روانه بازار کنید. در ادامه، به بررسی مقوله خلاقیت با دستگاه لیزر در ساخت و طراحی برخی از کالاهای پرمصرف می پردازیم.

 • حکاکی روی طلا و ساخت زیورآلاتی جذاب

طلا، برای همگان به عنوان یکی از فلزات گرانبها شناخته می شود. ایجاد زیورآلاتی ظریف و چشم نواز از این فلز، محبوبیت بیشتری در بین افراد خواهند داشت. در گذشته، ساخت زیورآلات طلا با زحمت، مشقت و ضایعات زیادی انجام می شده است؛ در حالی که، امروزه، با استفاده از دستگاه فایبر، برش و حکاکی این فلز به راحتی انجام می شود. طراحان زیورآلات می توانند با صرف کمی خلاقیت با دستگاه لیزر، طرح هایی جذاب را با بیشترین سرعت و کمترین ضایعات ایجاد کنند.

 • خلق طرح هایی متنوع با حکاکی روی پارچه

تولید پوشاک و لوازم پارچه ای در زندگی روزمره ما اهمیت زیادی دارد. در این بین، طرح هایی ظریف با اشکال متنوع بیشتر مورد توجه مشتریان قرار می گیرند. به همین دلیل، فعالان حوزه پوشاک، خیاط ها و طراحان لباس، همواره در جستجوی استفاده از طرح هایی مینیاتوری، ظریف و مشتری پسند برای تولیدات خود هستند. کاربرد دستگاه لیزر در پوشاک به وسیله فرایند حکاکی و برش لیزری پارچه می تواند برای ایجاد ایده هایی جالب و متنوع مفید باشد.

مقوله خلاقیت با دستگاه لیزر در حوزه حکاکی روی پارچه نیز می تواند به خلق طرح هایی برجسته و چشمگیر بیانجامد. با استفاده از این دستگاه می توان ریزترین جزئیات طراحی را روی پارچه های مختلف پیاده سازی کرد. از این دستگاه می توان برای برش طرح های پیچیده و ظریف نیز استفاده کرد. برخی از کاربردهای برش لیزر در حوزه پوشاک را می توان به صورت زیر معرفی کرد:

 • انواع پرده
 • شال و روسری
 • کیف و کفش
 • انواع البسه مانند مانتو، پیراهن، کت، شلوار یا کاپشن
 • حکاکی و برش لیزر وسایل در دکوراسیون داخلی

ایجاد دکوراسیونی جذاب در محل کار یا منزل یکی از عواملی است که در زیبایی مکان می تواند نقش داشته باشد. استفاده از وسایل جدید و مدرن و یک طراحی چشم نواز نقش قابل توجهی در جذابیت فضای پیرامون ما خواهد داشت. در حوزه دکوراسیون داخلی نیز استفاده از برش لیزر می تواند بسیار مفید باشد. ایجاد فضایی مدرن و قابل تحسین و ساخت طرح هایی بی همتا و زیبا در صنعت دکوراسیون داخلی، با استفاده از این دستگاه تسهیل شده است. مزایای فراوان برش لیزر جهت برش یا حکاکی وسایل مختلف در این صنعت، توانسته است محصولاتی بی نقص و به روز را به مشتریان عرضه کند.

 • حکاکی روی ظروف دکوراسیون منزل

امروزه، فناوری پیشرفته در دستگاه لیزر توانسته است پاسخگوی تمام سلایق در زمینه دکوراسیون منزل باشد. حکاکی روی ظروف نقره و مس یکی از موارد استفاده این دستگاه در حوزه دکوراسیون داخلی است. خوشبختانه، افراد فعال این حوزه توانسته اند ضمن صرف کمی خلاقیت با دستگاه لیزر، طرح هایی خاص و بی تکرار را روی آنها حکاکی کنند.

با وجود این فناوری در دستگاه های لیزر، می توانید با خرید یک ظرف ساده مسی یا نقره هم حکاکی دلخواه تان را روی آن پیاده کنید. تنها کافی است تا ظرف مد نظرتان را به مراکز حکاکی تحویل بدهید. با توجه به قابلیت های پیشرفته این دستگاه، دیگر هیچ گونه نگرانی یا ناراحتی درباره طرح ظرف مورد پسندتان نخواهید داشت

 • حکاکی وسایل دکوری فلزی

وسایل دکوری فلزی از مهم ترین اکسسوری ها برای زیبایی فضا هستند. با استفاده از دستگاه برش لیزر به راحتی می توان ظریف ترین طرح ها را روی این وسایل پیاده کرد. به عنوان مثال، می توانید پایه فلزی ساده یک آباژور یا میز در اتاق پذیرایی تان را از طریق ایجاد طرح هایی با سبک خاص جلوه بیشتری ببخشید.

برای خانه های لوکس و دو طبقه، حکاکی روی نرده های فلزی می تواند دکوراسیونی شیک ایجاد کند. تنها کمی خلاقیت با دستگاه لیزر کافی است تا زیبایی فضای مورد نظرتان را دوچندان کند.

 • حکاکی روی شیشه

شیشه از جمله متریال هایی است که در صنعت دکوراسیون داخلی پرکاربرد تعریف می شود. استفاده از انواع مختلف شیشه در ساختمان، جلوه ای زیبا و چشم نواز برای بیننده ایجاد می کند. حکاکی روی شیشه از جمله تکنیک هایی است که جذابیت بصری این متریال را در نگاه بیننده افزایش می دهد. خوشبختانه، فناوری پیشرفته دستگاه های برش لیزر، انجام حکاکی روی شیشه با لیزر را نیز فراهم ساخته است. خلاقیت با دستگاه لیزر می تواند زیبایی و ظرافت را در انواع محصولات شیشه ای مورد استفاده در صنعت دکوراسیون به ارمغان آورد. از این دستگاه می توان برای حکاکی روی ظروف کریستال، آینه، تابلو و لوگو استفاده کرد.

چند ایده خلاقانه با دستگاه برش لیزر

ساخت وسایل تزئینی از مواردی است که با استفاده از دستگاه برش لیزر به راحتی امکان پذیر است. منبع الهام بخش اینترنت و تهیه متریال اولیه مورد نیاز می توانند ساخت این وسایل را برایتان تسهیل کنند. شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای برش و حکاکی لیزر در سایت های مختلف، طرح های مورد نظرتان را اجرا و پیاده سازی کنید. در این مسیر، صرف کمی خلاقیت با دستگاه لیزر می تواند شما را در رقابت با سایر سازندگان، برتری ببخشد. با استفاده از این دستگاه می توانید وسایل تزئینی متنوعی را تولید و به بازار عرضه کنید. در ادامه بخشی از ایده ای خلاقانه در کار با برش لیزر را برای شما معرفی می کنیم.

حکاکی روی سنگ

اگر فرد خلاق و هنرمندی باشید، می توانید حتی از یک تخته سنگ ساده، طرحی زیبا و خارق العاده ایجاد کنید. با در دسترس داشتن دستگاه برش لیزر و کمی خلاقیت، امکانات لازم برای شما مهیا خواهد بود. تنها کافی است تا اوج هنر و مهارت خود را برای حکاکی روی سنگ و طراحی یک سبک زیبا به کار ببرید.

زیر لیوانی

با یک نگاه اجمالی در بستر اینترنت، طرح های متعددی را برای ساخت زیر لیوانی پیدا خواهید کرد. خلاقیت با دستگاه لیزر و کمی صبوری و دقت در انجام کار کافی است تا بهترین طرح را خلق و روانه بازار کنید.

ساعت چوبی

حکاکی روی ساعت های چوبی می تواند جلوه ای منحصر به فرد در آنها ایجاد کند. یک طرح زیبا یا جمله ای الهام بخش در این وسایل، زیبایی بیشتری در نگاه مخاطب خواهد داشت. دستگاه برش لیزر در خلق این طرح هنرمندانه می تواند به شما کمک کند.

تخته چوبی آشپزخانه

خلاقیت با دستگاه لیزر می تواند جهت حکاکی روی تخته چوبی آشپزخانه هم اجرا شود. با داشتن یک تخته چوبی ساده و حکاکی طرحی زیبا روی آن، زیبایی محصول خود را افزایش خواهید داد. ضمن آنکه، محصول شما از نظر قیمت نیز ارزشمندتر خواهد شد.

جعبه هدیه

هدایای مختلف مراسم تولد و عروسی با قرار دادن در جعبه ای شیک و جذاب بیشتر به چشم می آیند. با حکاکی روی هر جعبه ای می توانید جلوه آن را در نگاه مخاطب تان بیشتر کنید. در این مورد هم صرف خلاقیت با دستگاه لیزر می تواند به شما کمک کند. بدین ترتیب می توانید طرح هایی متنوع را در ساخت این جعبه ها خلق خواهید کرد.

استند

استندهای متنوع چوبی با استفاده از دستگاه برش لیزر تولید می شود. پیاده سازی طرح های هنری جذاب در این استندها تنها با خرج کمی خلاقیت با دستگاه لیزر امکان پذیر خواهد بود. به این شکل می توانید با کم ترین هزینه، محصولی لوکس و مشتری پسند را تولید کنید.

نتیجه ‌گیری

بازار کار برش لیزری در سال‌های اخیر چشمگیر بوده است. این دستگاه برای بسته‌‌بندی اکثر محصولات در کارخانه­ های مختلف قابل استفاده است. محصولاتی که توسط دستگاه برش لیزر به تولید می‌رسند، کاملاً ارزان ‌قیمت و مقرون به‌صرفه هستند. به همین دلیل می‌توان وارد سفارشات را در مورد‌ها و طرح‌های گوناگون دریافت و آماده کرد و از این طریق به درآمد رسید. برای شروع کسب و کار برش لیزری ابتدا می‌توانید اطلاعاتی مقاله را به طور کامل مطالعه کنید و به آگاهی کامل درباره این دستگاه برسید. همچنین نمی­توان سود ثابتی از کار در این زمینه تعیین کرد.

خیام لیزر یکی از شرکت های پیشرو در تولید و فروش انواع مدل دستگاه های برش لیزر می باشد که می توانید با کمک گرفتن از خیام لیزر، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و شروعی پرقدرت در حوزه برش لیزر استارت بزنید.

سوالات متداول

عواملی که در بازار کار برش لیزری تاثیر بسزایی دارد؟

عوامل مختلفی مثل محیط زندگی، تعداد رقبای شما در شهر مورد نظر میزان کیفیت کار شما بستگی دارد. در واقع اگر بتوانید ‌ایده‌های خاصی را خلق کنید، استفاده از دستگاه برش لیزری برای شما بهترین و مناسب‌ترین کار است. اطلاعات بیشتر در مقاله برایتان بیان شده است.

هنگام راه اندازی کارگاه برش لیزر چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

یکی از مهمترین مواردی که افراد در هنگام راه اندازی کارگاه برش لیزر به دنبال آن هستند، میزان درآمد دستگاه برش لیزری است. باید بدانید رسیدن به درآمد خوب در راه اندازی کارگاه برش لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد. اطلاعات بیشتر در مقاله برایتان بیان شده است.

نظرات شما

3 دیدگاه در “بازار کار برش لیزری چگونه است؟ شغلی پردرآمد!

 1. عبدالحنان صابری گفت:

  از خواندن این مقاله ارزشمند خیلی بهره مند شدم.

  1. khayam-laser-form گفت:

   سلام ممنون از حسن نظر شما.

 2. یاسر گفت:

  الان تعداد دستگاهها زیادتر شده ولی کارها نصف نصف شده. شما که میگید تولید جواب میده، مشتری از کجا بیاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *